Вступна кампанія- 2018. В Україні затвердили нові умови прийому до вишів

Вступна кампанія- 2018.  В Україні затвердили нові умови прийому до вишів
  • У Міністерстві освіти та науки затвердили порядок проведення майбутньої вступної компанії.
  • Абітурієнти зможуть подавати документи до вишів з 12 до 26 липня.
  • Подати можна буде лише 7 заяв і прийматимуть їх лише в електроній формі.

Затвердили умови вступу до вищих навчальних закладів у 2018 році. Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

Встановили такі вступної кампанії:

  • 2 липня абітурієнтам відкриють доступ до електроних кабінетів. 
  • Прийом заяв та документів розпочнеться 12 липня.
  • До 26 липня подаватимуть документи усі абітурієнти, які вступають за результатами ЗНО, без додаткових конкурсів. Але до 20 липня подати документи мають усі ті абітурієнти, котрі ще проходитимуть співбесіди, вступні іспити або творчі конкурси. 
  • Рейтинговий список вступників сформують та оприлюднять 1 серпня.
  • Зарахування вступників на місця держзамовлення відбудеться до 7 серпня. На платну форму – не пізніше 30 вересня.
  • Усі абітурієнти подаватимуть заяви тільки в електронній формі. Це стосується вступу на магістратуру тощо.
  • Кількість заяв, які можуть подати вступники скоротять з 9 до 7. 
  • Також у 2018 році дійсними будуть минулорічні сертифікати ЗНО. По них можна буде поступати. Усі хто здав іспит у 2016, 2017 можуть спробувати свої сили. Але оцінки з іноземних мов прийматимуться лише з сертифікатів 2018 року.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:10 «Це наш духовний бронежилет»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем вишиванки (пресслужба І. Гончара) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 21 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:48 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 09:44 Хмельницька митниця інформує 19:34 Мільйонний підряд і слід смертельної ДТП: кому довірять ремонт зруйнованого вибухом будинку в Хмельницькому photo_camera 18:48 На Кам’янеччині неповнолітні їздили на мотоциклах без прав: їх затримала поліція 18:02 «На щиті» на Хмельниччину повертаються 4 захисників: серед них одна жінка 17:21 Судитимуть чоловіків, які закинули «коктейлі Молотова» в житловий будинок у Нетішині 16:44 «Завжди і всюди вони були разом»: історія пари, яка загинула в ДТП біля Оазиса play_circle_filled photo_camera 16:05 Четверо зрадників з Хмельниччини чекають на «евакуацію» в росію 15:41 Назавжди 40: у Хмельницькому попрощалися із Валерієм Чикундою 15:06 Як український морпіх надихнув шведських байкерів: історія Ігоря Грабчака 14:17 Біля «Дитячого світу» відбудеться ярмарок ветеранського бізнесу 13:30 Керування без прав і арешт авто: житель Хмельниччини судиться з поліцією та ДБР 12:45 Хотіла авто з-за кордону — втратила 270 000 грн: шахраї ошукали кам’янчанку 12:01 У Хмельницькому відбудеться автопробіг «Дорога пам’яті» 11:18 В ДТП у Хмельницькому травмувався 22-річний водій електробайка 10:36 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 10:00 Попрощалися із молодою парою, яка загинула внаслідок ДТП біля «Оазису»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up