В’їзд до Хмельницького можуть закрити у нічний час, - Гамалій

В’їзд до Хмельницького можуть закрити у нічний час, - Гамалій
 • Розглядається питання закриття міста на період комендантської години.

Хмельницький можуть закрити для в'їзду. Мова йде лише про комендантську годину, яка триває з 21:00 до 6:00. Наразі це питання вирішується. Про це під час брифінгу з безпекової ситуації розповів начальник військової адміністрації Сергій Гамалій.

За словами очільника, впродовж іншого часу обмежень щодо пересування не буде.

"Розглядається питання закриття м. Хмельницького тільки на комендантську годину, з 21.00 до 6.00, про його результати  розгляду буде повідомлено додатково", - зазначив Гамалій. 

Відео дня

Нагадаємо, також по області продовжують впорядковувати блокпости. Для цього створили комендатуру і призначили коменданта, до повноважень якого належить контроль за розташуванням і реєстрацією усіх блокпостів.

В адміністрації також додають, що буде розблоковуватися рух по всій території області. Адже через Хмельниччину рухається дуже багато переселенців і гуманітарні вантажі. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (113)
 • Liliya Klipova

  Нпвколо міста на Гречпнах круті  іромарки з надписами "ДЕТИ" це хто там?! Чому? На зпправаах і маркетах нема фільтрвв."Вони" там тасуються' стоять біля стнлпжів назви продуктів проситпти не можуть! В місті Купа!! Посторонніх!! Де?! Патрулі?! Лишнч перевірка не завадить.А теро орона в формі но без зброї! Як це назвати?! В такий час це несерцозно.
 • Татьяна Олех

  Підтримую ,правильно сказано
 • Олеся Паламарчук

  Підтримую!
 • Лена Кожуховская

  Давно пора

keyboard_arrow_up