Як будуть працювати банки в Україні на різдвяно-новорічні свята: графік

Як будуть працювати банки в Україні на різдвяно-новорічні свята: графік
Фото ілюстративне
  • НБУ оприлюднив графік роботи банків на свята.

Національний банк України визначив порядок роботи банківської системи на період зимових свят. Про це повідомила пресслужба НБУ.

Так, 30 грудня система електронних платежів (СЕП) працюватиме до 00:00. Інші системи НБУ працюватимуть у звичному режимі. 

У четвер, 31 грудня, до 13:00 через СЕП здійснюватимуться лише платежі між банками, підпорядкованими одній юридичній особі. Також здійснюватимуться платежі від учасників СЕП до НБУ та органів Державної казначейської служби і навпаки. Банківський день закінчується о 13:00.

Відео дня

З 1 по 3 січня банки самостійно приймають рішення про дату початку роботи відповідно до власних потреб та потреб клієнтів. У цей період Депозитарій Національного банку не працює, а банки не здійснюють операції з купівлі та продажу безготівкової іноземної валюти на валютному ринку України, у тому числі зі своїми клієнтами.

З 4 по 6 січня банки працюють у звичайному режимі. 

День роботи банків України переноситься з п'ятниці 8 січня на суботу 16 січня. 

Водночас з 1 по 3 січня та з 7 по 10 січня банки у разі потреби можуть здійснювати касові операції. Водночас банки у цей період мають забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

Читайте також: Вихідні у грудні: скільки відпочиватимуть українці цього місяця


 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:02 Назавжди 23: на Хмельниччині попрощались з воїном Артуром Калюжним photo_camera 09:04 На Хмельниччині за ухилення від мобілізації ув’язнили білоруса 21:01 Температура знизиться: прогноз погоди на 26 квітня для Хмельниччини 20:11 На «щиті» повернулись четверо військових з Хмельниччини. Хто вони photo_camera Від читача 16:19 🏦Користувачам ПриватБанку телефонують шахраї – Центр протидії дезінформації 19:36 До одного з мікрорайонів Хмельницького обмежать рух громадського транспорту 19:03 «Епіцентр» виплатить жителю Хмельниччини 60 тисяч гривень за браковану плитку — ХАС 17:56 Сир, випічка та мед: поблизу Хмельницького пройде весняний ярмарок 17:25 У Хмельницькому почали розробку стратегії розвитку на 10 років 16:27 На Хмельниччині сталась потрійна автотроща: зіткнулись вантажівка та легковики 15:30 Два роки був зниклим безвісти: у Хмельницькому попрощались з Олександром Куніциним photo_camera 14:39 У Хмельницькій міськраді відбулось засідання виконкому. Рішення 14:01 Залишилось двоє дітей: на Хмельниччині попрощались із військовою Юлією Верхогляд 13:19 Найтепліше за десятиліття: у Хмельницькому зафіксували температурний рекорд 12:31 «Toyota» влетіла в паркан: двоє постраждалих 12:10 11 випадків кору зафіксували на Хмельниччині 11:11 Як хмельницькі рятувальники шукають паліїв за допомогою безпілотників (ВІДЕО) play_circle_filled 10:08 27 квітня до кладовищ Хмельницького будуть їздити додаткові автобуси
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up