Шевці, до яких звернулись журналісти vsim.ua, розвіяли деякі міфи догляду за взуттям. Наприклад, розповіли про те, чи можна сушити сапожки на батареї, чи варто обирати крем за методом «чим дорожче, тим і краще».
Олександр Рябов директор малого підприємства «Ремвзуття» розповідає, що люди взагалі необережно ставляться до свого взуття, а потім не розуміють, чому воно так швидко зношується:
Олександр Корольков з майстерні по вулиці Панаса Мирного радить при виборі зимового взуття надавати перевагу шкірі, а не замшу. А також дивитися, щоб було чим менше швів:
- Замшеві обирають, хіба, для ресторану. На кожен день вони досить не практичні. Через те, що в нас посипають дороги сіллю, піском, реагентами, бачили, які вони всі розводами потім стають? І що хоч їм роби потім. А якісної фарби у нас немає. І як будете обирати взуття, дивіться, щоб було чим менше швів. Чим менше їх, тим воно надійніше. Шви перетираються, буває тіснувате взуття, починає рватись там. Ну і де шви, там протікає, - каже Олександр Корольков.
- Це необхідно робити саме по мокрому, шкіра м’якше, краще жир проникає. І вже коли нажирували, тоді можна ставити ближче до батареї. Не можна ставити на неї. Тому що наші клеї взуттєві на тепло реагують, підошва відстане. Все, що вище 40 градусів працює на «розвал схождения», - каже Олександр Корольков.
Олександр Корольков дав декілька порад, який крем краще обрати для взуття взимку:
- Саме жирний крем, щоб щіткою розтирався. І чим дешевший він, тим краще. Я не знаю чому так. Серед дешевих нерідко попадаються вітчизняні, а частіше всього саме вони відповідають тим стандартам, якими повинні бути креми, - стверджує майстер.
Прислухайтесь до порад майстрів, і ви зможете продовжити «життя» улюбленому взуттю, а також зекономити гроші.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.