Після внесення застави у 5 мільйонів гривень Дмитро Нагута продовжив займатися "Helix". Поки що двоє його напарників залишаються під вартою. Як збирали докази і чому майже місяць не могли затримати керівників фінансової піраміди розповіли тернопільські поліцейські.
- За останніх два дні поступило близько 20 заяв від громадян, також обдурених цією бандою, - цитує видання te.20minut.ua начальника Тернопільського обласного управління Національної поліції Олександра Богомола. - Також є звернення і від потерпілих з інших областей. Знаю, що були дзвінки з Одеси, Хмельницького. Поки ми домовились таким чином, що ці дзвінки фіксуватимуть там, по-областях, документуватимуть і відправлятимуть матеріали до нас.
Взявся за старе
Як тільки Дмитро Нагута вийшов з-за грат, відразу взявся за "Helix". Він подякував усім за підтримку і зробив декілька постів у соціальній мережі.
"Я майже вдома, дякую усім хто підтримував мене. Усе буде добре. Добро перемагає і правда буде доказана. Люблю вас", - написав Дмитро Нагута на своїй сторінці в "ВКонтакті", коли вийшов на волю.
Нагадаємо, що засновник компанії вніс заставу, яку визначив суд - 5 мільйонів гривень.
Нагута - в Києві, напарники - під вартою
Сьогодні, 7 грудня, поліція Тернополя розповіла журналістам про резонансну фінансову справу. Проблеми у піраміди почались у квітні, а влітку у в поліцію понесли перші заяви. Люди жалілися на те, що вони не отримують дивіденди і їм не повертають вкладені кошти.
- Спочатку цих скарг було кілька, ближче до осені уже з десяток, - продовжує Олександр Богомол. - А на сьогодні - три мільйони збитків. Ми проводили обшуки, затримали трьох осіб, вони взяті під варту...
Зараз Нагута перебуває у Києві під електронним засобом контролю. Двоє інших підозрюваних досі від вартою. Два з половиною мільйони та мільйон гривень визначеної застави за них поки не внесено.
"На всі рахунки наклали арешт"
Затримати відразу трьох організаторів піраміди правоохоронці не могли близько місяця. Бо, як зазначив начальник поліції, потрібно було, щоб усі троє одночасно були в Україні.
- А виходило так, що то одного немає, інший поїхав, але ми знайшли той момент, щоб усіх разом затримати, - продовжує Олександр Богомол. - Щоб потім не було питань, що когось випустили, хтось десь за кордоном. Ми провели обшук у Києві, Хмельницькому за місцями проживання затриманих. Вилучили значні суми коштів, авто, банківські картки, на всі рахунки наклали арешт. Поки не можу озвучити суму, яка є на рахунках, але найближчим часом матимемо точні дані і зможемо це повідомити.Читайте також: Хмельничани, вкладники "Helix", розповіли, чому довірилися компанії і чому не йдуть в поліцію
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.