"За" і "проти" нової схеми руху транспорту: хмельничанин Руслан просить повернути тролейбус № 6 та 2

"За" і "проти" нової схеми руху транспорту: хмельничанин Руслан просить повернути тролейбус № 6 та 2
  • З 27 грудня у місті діє нова транспортна схема, відповідно до якої, скасували маршрути деяких тролейбусів.
  • Ідею повернути маршрути тролейбусів № 2 та 6 висловив у своїй петиції Ординович Руслан. 

Нова електронна петиція з'явилася на сайті Хмельницької міської влади 27 грудня. Звернення розмістили у розділі "Транспорт та дороги".  

Автор, Ординович Руслан Богданович, зазначив, що транспортна реформа у Хмельницькому, яка стартувала з 27 грудня, на перший погляд є вдалою, але все ж є нарікання. Він пропонує відновити маршрути двох тролейбусів, які скасували у рамках транспортної реформи. А саме повернути маршрути тролейбусів № 6 та № 2.

  • Тролейбусний маршрут №6 Автостанція №1 - Автостанція № 2 через проспект Миру, вулицю С. Бандери, Кам'янецьку, Подільську, Свободи, Шевченка.
  • Тролейбусний маршрут № 4 Озерна - вулиця Болбочана, через вулицю П. Мирного, проспект Миру, вулицю С.Бандери, Кам'янецьку, Купріна, Козацьку, П. Болбочана. 

Петиція поки що набрала 3 голоси. Для розгляду звернення необхідно 500. До кінця голосування залишилося 89 дні. Підтримати ідею можна ТУТ.

Нагадаємо, маршрутки і тролейбуси їздять за новою схемою уже другий день. Вчора хмельничани оцінили зміни і поділилися думками у соціальних мережах.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (5)
  • Николай Коваль
    Нові маршрути це добре.Так треба продовжувати .Місто розширюється розвивається і потрібно оновлювати маршрути.Старі підприємства  деякі розвалюються нові розвиваються і відповідно змінюється пасажиропотік.Вивчайте і змінюйте інакше будете возити одних пенсіонерів по посвідченях.
  • Александр Ярмоленко
    Можливо це маршрут № 4 Озерна - вулиця Болбочана трохи змінити :

    через вул. П. Мирного, прс. Миру,   Старокостянтинівське шоссе, вул. Зарічанську, вул. Свободи, вул. Героїв Майдану, вул. Кам'янецьку, вул. Купріна,  вул. Козацьку,  вул. П. Болбочана та у зворотньому напрямку.

    Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/za-ta-proti-novoyi-shemi-ruhu-hmelnichanin-ruslan-prosit-povernuti-mar-10663336.html
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up