Віртуальний тур Україною: 7 музеїв просто неба

Віртуальний тур Україною: 7 музеїв просто неба
Хортиця. Фото ілюстративне
  • Краса України минулих століть не встаючи з дивану. 
  • Пропонуємо вашій увазі віртуальну екскурсію музеями просто неба. 

Україна багата красивими місцями та визначними подіями. Все разом можна побачити у музеях просто неба. Вони допоможуть перенестися на 100-ліття назад та відчути автентичність духу предків. Познайомитися з українською культурою та побутом можна за допомогою віртуальної мандрівки. 

Сьогодні ми покажемо вам 7 неперевершених музеїв україни просто неба. 

Розпочнемо свою мандрівку із Заходу. В історичній частині Ужгорода, на південному схилі Замкової гори, під стінами середньовічного замку, розташувався один із перших музеїв України просто неба. Національний музей архітектури та побуту допоможе відволіктися та відпочити від коронавірусної метушні. В музеї зібрані старовинні пам’ятки закарпатського села та кращі зразки народного прикладного мистецтва. 

Відео дня

За тим, відвідайте музей народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”, що розташований у Львові. На території музею ви побачите 120 пам’яток архітектури західних областей.

Столиця України. В Києві ви знайдете відразу 2 музеї просто неба. Щоб побачити їх красу не потрібно їхати за 300 “з гаком” клометрів. Адже обидва музеї є у нашій віртуальній екскурсії. Перший музей - “Мамаєва слобода”. За густими деревами, біля витоків річки Либідь, ховається невеличке козацьке селище. Це і є наш чудовий музей. Він увібрав у себе колорит епохи запорожців та демонструє глядачам кращі часи доби українського козацтва. 

На околиці Києва ви знайдете Національний музей архітектури та побуту. Круті пагорби, широкі лани та скрипучі млини - тут є все, щоб порадувати очі.

Ще один музей народної архітектури та побуту просто неба розташувався на околиці Переяслава-Хмельницького. Тут ви знайдете понад 20 тисяч творів народного мистецтва, предметів побуту та знарядь праці лісостепової зони. 

Чигирин. Резиденція Богдана Хмельницького. Величний історико-архітектурний комплекс розкаже вам усе про добу Гетьманщини за великого гетьмана. 

Остання зупинка нашої екскурсії - Запорізька Січ. Обвитий про обидва боки широким Дніпром, острів Хортиця велично піднімається над річкою. Скелясті береги та бурхливі води - серце українського козацтва уже чекає на вас за посиланням.

 Розпочати екскурсію можна ТУТ.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Julia Malaeva

    Дуже сподобалось, якщо дивитись в віртуальних очках, дуже реалістично, атмосферно.

keyboard_arrow_up