Через негоду в 50 населених пунктах Хмельниччини зникло світло

Через негоду в 50 населених пунктах Хмельниччини зникло світло
  • Протягом 29 та в ніч на 30 жовтня внаслідок ускладнення погодних умов 389 населених пунктів у 10 областях України залишилися без електроенергії.
  • На місцях працюють аварійні бригади.  

Сьогодні, 30 жовтня, в Україні збережуться складні погодні умови. Через негоду 51 населений пункт Хмельницької області залишився без світла. Від електромережі  вимкнули 3 села у Ярмолинецькому районі, одне у Городоцькому, 6 у Волочиському, аж 16 у Красилівському, 4 у Полонському, 10 у Славутському, ще 8 у Сарокостянтинівському та три у Шепетівському. На місцях працюють аварійні бригади обленерго.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 30 серпня (ІНФОГРАФІКА) 19:01 Унікальний хет-трик і завершення карʼєри Хамдамова: огляд матчів «Епіцентра», «Сокола» і «Поділля» play_circle_filled 17:41 Ще з ночі дощитиме: прогноз погоди у Хмельницькому на 30 серпня 16:29 У яких будинках в Хмельницькому в вересні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ) Від читача 20:05 Загинули 37 людей, ще 19 травмовано: поліція Київської області документує наслідки атаки на Бучанщині 15:25 ДТП з мотоциклістами на Хмельниччині: за кермом – 17-річні підлітки 14:22 Із 1 вересня скасують паперові місячні проїзні квитки у тролейбусах: деталі 13:27 Головний центр термопластобудування Європи: історія хмельницького заводу-гіганта в Гречанах 12:19 В ДТП на Кам’янеччині травмувалися двоє підлітків: вони у лікарні 11:28 Вода зі стелі та «сусідські розбірки»: хто має платити за зіпсований ремонт у Хмельницькому 09:44 Синоптики попереджають про погіршення погодних умов на Хмельниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up