Морози чи потепління: прогноз погоди на лютий для Хмельниччини

Морози чи потепління: прогноз погоди на лютий для Хмельниччини
  • Розповідаємо, чого очікувати хмельничанам в останній місяць зими. 

Останній місяць зими принесе незначне похолодання в Україну і зокрема на Хмельниччину, але все одно буде теплішим за кліматичну норму. Водночас місячна кількість опадів очікується менше за норму. Узагальнений прогноз погодних сайтів показує, що лютий очікується не зимовим, а весняним на Закарпатті, теплим на заході і півдні України і досить суворим на Сумщині і в східних областях. Розповідаємо, чого чекати від погоди у Хмельницькій області – щоб це дізнатись, ми порівняли довгострокові прогнози Укргідрометцентру, популярних метеосайтів MeteoforMeteoprog і Аccuweather.

Так, у перший тиждень місяця денна температура прогнозується в межах від -2 до +3  градусів. Вночі температура може опускатися до -5. Тиждень очікується хмарним та відносно вологим. Так, 2, 3 та 4 лютого прогнозують мокрий сніг з дощем.

На другому тижні, з 8 по 15 число, погода стане дещо прохолоднішою. Денна температура становитиме від 0 до -4 градусів. Вночі стовпчики термометрів покажуть 4-8 градусів нижче нуля, місцями можуть опуститися до -10. 9 та 10 лютого ймовірні опади.

Відео дня

Третій тиждень місяця принесе незначне потепління. Починаючи з 16 лютого денна температура протримається на рівні від -2 до +4 градусів тепла, вночі температура опускатиметься до -5. В 20-тих числах місцями вже прогнозують мокрий сніг.

Кінець зими стане ще теплішим. Так, в останній тиждень лютого прогнозують до +6 вдень. Ночі все ще будуть морозними – до 5 градусів нижче нуля. Хмарні дні, з 25 по 27 число, ймовірно, супроводжуватимуться мокрим снігом.

Читайте також: Магнітні бурі в лютому 2025: несприятливі дати та як вберегтися

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Диана Площинская
    Потепління,звичайно.
    Весна вже близько!☀️☀️🌞🌞🌸🌸🌸
    Оксана Оксана reply Диана Площинская
    Не факт ,саме в лютому завжди холоди і заметіль ,на те він і "лютий,"що лютує

keyboard_arrow_up