Боротьба Юлії Тимошенко з посередниками на фармринку (пресслужба Олега Лукашука)
Ні для кого не секрет, що ціни на ліки в аптеках України вдвічі, а то й втричі вищі за європейські. Це - наслідок штучно створеної монополії, «дякуючи» якій 80% фармацевтичного ринку в Україні контролюють два мега монополісти – «БаДМ» і «Оптіма-Фарм».
Поламати схеми фармакологічній «мафії» взялася Юлія Тимошенко.
А хто, якщо не вона?
Юлія Володимирівна і депутати ТСК, яку вона очолює, розробили і подали на розгляд профільного медичного комітету правки до «Закону про лікарські засоби».
Тимчасом БаДМ і ОПТІМА не шкодують грошей на захист своїх надприбутків. Вони цілодобово «топлять» лідера «Батьківщини» через замовні статті й телепередачі, адже добре відають, що якщо Юлія Тимошенко переможе в боротьбі з аптечною «мафією», (а вона неодмінно має перемогти!), то після Нового року фармакологічна система в Україні запрацює по-новому. А це значить, що ліки для українців стануть значно дешевшими.
Олег Лукашук
Депутат Хмельницької облради