У Хмельницькому відбулася конференція з прав людини

У Хмельницькому відбулася конференція з прав людини
  • Учасники конференції обговорили досягнення представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини за попередні роки, підвели підсумки проведеної роботи та окреслили цілі на майбутнє.

Сьогодні в обласному центрі пройшла регіональна конференція "Шлях гідності: об’єднуємо зусилля для захисту прав людей", організована представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області спільно з ГО “МОЖУ” за підтримки обласної військової адміністрації. У заході взяла участь керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська.

Вона зазначила, що в умовах воєнного стану обласна військова адміністрація продовжує роботу, спрямовану на захист прав громадян, повідомляє ОВА. Особливу увагу приділяють захисту прав постраждалих від збройної агресії, прав дитини та сім’ї, а також постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

На сьогодні в області функціонують 80 спеціалізованих служб соціального спрямування, включаючи притулки для постраждалих від домашнього насильства, кризові центри соціально-психологічної допомоги, мобільні бригади, кризові кімнати цілодобового перебування та кабінет корекційно-реабілітаційних послуг.

Відео дня

Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва підкреслила, що представництво активно співпрацює з обласною військовою адміністрацією. Представники Уповноваженого залучені до роботи обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми.

Учасники конференції обговорили досягнення представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини за попередні роки, підвели підсумки проведеної роботи та окреслили цілі на майбутнє.

Читайте далі: Голова обласної ради обговорила подальшу співпрацю з американськими партнерами зі штату Юта

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач90

    В залі одні жінки. Щось чоловіки не дуже довіряють цим правам людини.

keyboard_arrow_up