Хмельничани здобули нагороди на чемпіонаті з джиу-джитсу "Abu Dhabi World"

Хмельничани здобули нагороди на чемпіонаті  з джиу-джитсу "Abu Dhabi World"
  • В Об'єднаних Арабських Еміратах триває чемпіонат з бразильського джиу-джитсу.
  • Представники нашого міста уже вибороли нагороди вісім нагород.

З 20 до 27 квітня в Абу-Дабі триває чемпіонат з бразильського джиу-джитсу – "Abu Dhabi World". Його учасниками стануть понад 10500 спортсменів з усього світу.

Представники нашого міста уже вибороли нагороди. Про це повідомили у прес-службі Хмельницької міської ради.

На першому чемпіонаті "Abu Dhabi World Jiu Jitsu Festival & Parajiu-Jitsu 2019" хмельничани показали наступні результати:

Відео дня
  • Злата Гончар – перше місце (Academy MMA "Damask");
  • Максим Коліщак – перше місце (Академія БДД);
  • Євген Коліщак – друге місце (Академія БДД);
  • Владислав Луцков – друге місце (Академія БДД).

У другому чемпіонаті "Abu Dhabi World Youth Jiu—Jitsu Championship 2019" наша Аміна Гончар з академії MMA "Damask виборола золоту нагороду. Вікторія Панченко та Анастасія Борейчук з академії БДД здобули срібло. Олександра Кобяшева виборола бронзову нагороду.

Хмельничани здобули нагороди на чемпіонаті  з джиу-джитсу "Abu Dhabi World", фото №1 на сайті vsim.ua

Хмельничани здобули нагороди на чемпіонаті  з джиу-джитсу "Abu Dhabi World", фото №2 на сайті vsim.ua

Хмельничани здобули нагороди на чемпіонаті  з джиу-джитсу "Abu Dhabi World", фото №3 на сайті vsim.ua

Хмельничани здобули нагороди на чемпіонаті  з джиу-джитсу "Abu Dhabi World", фото №4 на сайті vsim.ua

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Tanya Bogach
    Вітаю!!!

keyboard_arrow_up