Хмельничанин серед найкращих на "Іграх Нескорених"

Хмельничанин серед найкращих на "Іграх  Нескорених"
  • Всеукраїнські ветеранські змагання відбулися напередодні в Кривому Розі.
  • Викладач хмельницької прикордонної академії Віктор Шинкарук здобув одразу кілька нагород.

У Кривому Розі завершились Всеукраїнські ветеранські змагання "Ігри  Нескорених. Кривий Ріг". Учасники змагалися у двох видах спорту: стрільба з лука та плавання.

У цих змаганнях взяв участь старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки Національної академії Держприкордонслужби України підполковник Віктор Шинкарук. Він здобув одразу кілька нагород.

• "У першості з плавання Віктор виборов п'ять медалей: "золото" за заплив брасом, два "срібла" — на дистанції 50 метрів батерфляй та на дистанції 100 метрів вільним стилем, а також Віктор посів третє місце у запливі на спині та на дистанції 50 метрів вільним стилем", - повідомили у пресслужбі академії.

Всього  у змаганнях взяли участь понад 100 ветеранів та військовослужбовців з 20 областей нашої країни.