4 етапи: у МОЗ затвердили план вакцинації населення України від Covid

4 етапи: у МОЗ затвердили план вакцинації населення України від Covid
Фото ілюстративне: 5 Канал
 • У наступному році МОЗ планує вакцинувати половину населення України.

 

В оперативному штабі Міністерства охорони здоров'я оприлюднили план щодо імунізації населення. Відповідно до нього, за 2021 – 2022 роки планують вакцинувати приблизно половину українців. Про це йдеться у повідомленні на сайті Центру громадського здоров'я МОЗ.

План розробили фахівці Центру громадського здоров’я України разом з експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ. Втім, у ЦГЗ зазначили, що цей документ будуть оновлювати, залежно від ситуації з COVID-19. Також все залежатиме від доступності самої вакцини.

В Україні визначили 9 пріоритетних груп населення для вакцинації від COVID-19. У рамках 4-етапної кампанії з вакцинації у 2021 році планують вакцинувати щонайменше 50% населення країни.

Планом затверджені 4 етапи вакцинації:

 1. січень – квітень 2021 року. Люди з найвищим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує критичні функції в боротьбі з пандемією COVID-19;
 2. квітень – червень 2021 року. Люди з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто надає медичні послуги;
 3. червень — вересень 2021 року. Люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави;
 4. вересень 2021 – березень 2022 року. Люди з підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

Вакцинуватимуть населення на базі наявних пунктів щеплень, мобільними бригадами з імунізації, а також у тимчасових центрах вакцинації.

Читайте також: Новий штам коронавірусу: у МОЗ дали поради українцям

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (3)
 • IGOR

  Вакцины не будет, пора перестать верить в сказки
 • Адмін Адмін

  Тобто пересічних громадян України вакцинувати і не збираються? "Слава Україні"!

  Филип Бедросович reply Адмін Адмін

  а воно тобі треба?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up