COVID на Хмельниччині за добу: + 511 нових хворих та 28 летальних випадків

COVID на Хмельниччині  за добу: + 511 нових хворих та 28 летальних випадків
ua.depositphotos
  • Останні дані про коронавірус в області, дізнавайтеся на нашому сайті. 
 

За минулу добу в Хмельницькій області проведено 1 618 досліджень методом ПЛР, 658 - методом ІФА, 600 - тестів на антиген. Виявлено 511 нових випадків захворювання COVID-19:

  • 73 - м. Кам’янець-Подільський
  • 16 - м. Нетішин
  • 17 - м. Старокостянтинів
  • 99 - м. Хмельницький
  • 134 - м. Шепетівка
  • 18 - Деражнянський район
  • 1 - Ізяславський район
  • 20 - Кам’янець-Подільський район
  • 28 - Красилівський район
  • 4 - Летичівський район
  • 18 - Полонський район
  • 7 - Старокостянтинівський район
  • 12 - Старосинявський район
  • 1 - Теофіпольський район
  • 5 - Хмельницький район
  • 15 - Чемеровецький район
  • 42 - Шепетівський район
  • 1 - Ярмолинецький район.

Одужало ще 332 особи:

  • 64 - м. Кам’янець-Подільський
  • 23 - м. Славута
  • 7 - м. Старокостянтинів
  • 11 - м. Шепетівка
  • 23 - Білогірський район
  • 1 - Віньковецький район
  • 78 - Деражнянський район
  • 7 - Дунаєвецький район
  • 3 - Ізяславський район
  • 6 - Кам’янець-Подільський район
  • 22 - Красилівський район
  • 34 - Летичівський район
  • 3 - Новоушицький район
  • 5 - Полонський район
  • 3 - Славутський район
  • 3 - Старокостянтинівський район
  • 23 - Чемеровецький район
  • 2 - Шепетівський район
  • 14 - Ярмолинецький район.

Зареєстровано 28 нових летальних випадків:

2 - м. Кам’янець-Подільський

2 - м. Славута

1 - м. Старокостянтинів

4 - м. Хмельницький

4 - м. Шепетівка

2 - Білогірський район

1 - Городоцький район

1 - Деражнянський район

2 - Дунаєвецький район

2 - Ізяславський район

1 - Красилівський район

3 - Летичівський район

3 - Новоушицький район .

Таким чином у Хмельницькій області загалом зареєстровано 63 116 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них:

- Одужало 50 126 осіб (79,4% від підтверджених випадків), з них 1 932 - діти, 3 682 - медпрацівники. 

- Кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області - 1 128.

На лікуванні перебуває 11 862 особи: 1 853 лікується стаціонарно, 10 009 - амбулаторно. З них 548 - діти, 429 - медпрацівники. Такі дані ОДА на ранок 30 березня.

Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 94,22% (1 853 хворих, 346 підозр).

Читайте також: За добу на Хмельниччині зробили 429 щеплень від COVID
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:09 На щиті повертаються військові з Хмельниччини: Володимир Керніцький, Олександр Ткачук та Леонід Панасюк 12:11 Підорюваний у розкраданні «УЗ» нардеп з Хмельниччини показав свої статки 11:17 У Хмельницькому 84-річний водій авто збив жінку на електровелосипеді 10:13 На Хмельниччині водій напідпитку злетів у дерево — отримав 3 роки ув’язнення Від читача 09:52 Це серьозно підписує і читає начальник облостного ТЦК Хмельницького областного центру комплектування В.Жураковський? 09:30 Посмертні нагороди Героям: у Старокостянтинівській громаді відзначили захисників 20:07 Три влучання «шахедів» і справа життя: історія знищеного підприємства у Хмельницькому 19:04 Готовий сценарій для фільму про розвідників: інтерв’ю з Героєм України Віктором Ільчуном 18:33 На щиті повернулось четверо військових з Хмельниччини: Юрій Крижановський, Віктор Оніщук, Анатолій Тамарлі та Роман Панасюк 18:08 Ремонт на трасах Хмельниччини: де відновлювали покриття цього тижня 17:39 Підтвердили загибель двох воїнів з Хмельниччини, які були зниклими безвісти 17:10 На чому їздять Тюрін, Лабазюк, Симчишин та їх заступники 16:44 На Хмельниччині затримали солдата за переправлення чоловіків до Молдови: деталі 16:06 Після тепла — похолодання: прогноз для Хмельницького на вихідні 15:07 Наводив ракети на Хмельниччину: судитимуть агента фсб з Кам’янеччини 14:14 Двоє постраждалих після атаки на Хмельниччину: в якому вони стані
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up