COVID на Хмельниччині: за добу одужань більше, ніж нових хворих

COVID на Хмельниччині: за добу одужань більше, ніж нових хворих
Фото ілюстративне
  • Останні дані про коронавірус в області, дізнавайтеся на нашому сайті.
 

За минулу добу в області проведено 103 дослідження методом ПЛР, 19 - методом ІФА, 433 - тести на антиген. Виявлено 138 нових випадків захворювання COVID-19:

  • 2 - м. Кам’янець-Подільський
  • 2 - м. Нетішин
  • 8 - м. Славута
  • 6 - м. Старокостянтинів
  • 74 - м. Хмельницький
  • 6 - Білогірський район
  • 5 - Віньковецький район
  • 12 - Городоцький район
  • 2 - Ізяславський район
  • 1 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 4 - Славутський район
  • 2 - Старокостянтинівський р-н
  • 5 - Старосинявський район
  • 8 - Хмельницький район
  • 1 - Чемеровецький район.

Одужала ще 251 особа:

  • 48 - м. Славута
  • 3 - м. Старокостянтинів
  • 117 - м. Хмельницький
  • 1 - Віньковецький район
  • 8 - Полонський район
  • 40 - Славутський район
  • 3 - Старокостянтинівський р-н
  • 23 - Теофіпольський район
  • 8 - Хмельницький район.

Зареєстровано 1 новий летальний випадок:

- м.Хмельницький (жінка 84 років).

Таким чином у Хмельницькій області зареєстровано загалом 86 587 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них:

- одужало 77 923 особи (90,0% від підтверджених випадків);

- летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 - 1 737.

На лікуванні нині перебуває 6 927 осіб: 858 лікується стаціонарно, 6 069 - амбулаторно. З них 277 - діти, 130 - медпрацівники. Такі дані ОДА на ранок 16 травня.

Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 28,2%. В лікарнях перебувають 858 хворих, 96 - з підозрою.

Читайте також: МОЗ оновило зони карантину: "помаранчевою" є одна область України
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 До -14° вночі: якою буде погода 19 лютого на Хмельниччині 20:31 Завтра у Хмельницькому попрощаються із загиблим воїном Володимиром Пястуком 20:15 Планові відключення світла у Хмельницькому на 19 лютого 19:58 20 найуспішніших бізнесменів Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА) Від читача 21:32 Міністр МВС Клименко: Майже 740 обстрілів Харківщини з початку року, половина ударів - дрони 19:30 П’яна провідниця та холод у вагоні: пасажирка поскаржилася на рейс через Хмельницький 19:07 Скільки заробили начальники хмельницьких «ЖЕКів» у 2025 році (ІНФОГРАФІКА) 18:42 На щиті — троє військових з Хмельниччини: Руслан Наникін, Андрій Худий та Дмитро Шереметинський 18:11 Брати-близнюки з Хмельниччини хотіли переплисти Дністер до Молдови — їх затримали (ВІДЕО) 17:39 Майже 800 проваджень і реальні вироки: як карають за ухилення на Хмельниччині 17:01 Переправляли до Румунії за 16 тисяч доларів: на Хмельниччині затримали двох чоловіків 16:21 Для Тетяни Крупи вкотре послабили запобіжний захід 15:39 На Хмельниччині пропонують роботу з безкоштовним житлом. Які є вакансії та скільки платять 15:01 Купував авто для ЗСУ і втратив гроші: на Хмельниччині шахраї ошукали чоловіка 14:12 Зупинилось серце. У Хмельницькому попрощались з військовим Валерієм Глушиком 13:30 Насувається відчутне потепління: коли у Хмельницькому чекати «плюсів» 12:44 Що робити, якщо дитина не розмовляє. Інтерв’ю з хмельницьким неврологом Наталією Соломончик 12:05 Укртелеком безкоштовно прискорив оптичний інтернет до 1 Гбіт/с (новини компаній) 12:04 У Нетішині учнів перевели на дистанційку через спалах захворюваності 11:28 У Хмельницькому хочуть підняти тарифи на вивезення сміття: скільки доведеться платити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up