Масове отруєння на весіллі в Ізяславі: медики назвали причини

Масове отруєння на весіллі в Ізяславі: медики назвали причини
Фото ілюстративне
  • 9 людей потрапили до лікарні з кишковою інфекцією після весільного бенкету.
  • У закладі провели перевірку. Що виявили у стравах?

До лікарень Ізяслава напередодні потрапили 9 людей з ознаками гострої кишкової інфекції. Усі хворі були учасниками весілля, яке відбулося 07 вересня.

Станом на 19 вересня з лікарні виписали 6 перехворілих. На лікуванні залишається ще 3 людей.

"При бактеріологічному обстеженні хворих у більшості з них виявлено золотистий стафілокок і встановлено заключний діагноз "Гастроентероколіт, викликаний золотистим стафілококом (St. аureus)", - повідомили у ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України".

Як додають, за результатами лабораторних досліджень у працівника закладу ресторанного господарства та в зразку одного із харчових продуктів було виявлено золотистий стафілокок.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • рудницкая людмила
    Цікаво в якому із продуктів виявлено?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:41 Смертельна ДТП поблизу Кам’янки: поліція відкрила кримінальне провадження 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:31 Де на Хмельниччині безпечно купатися: результати моніторингу 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 серпня (ІНФОГРАФІКА) Від читача 16:37 У Хмельницькому відбудеться круглий стіл для роботодавців 19:21 Симчишин розповів про ремонти біля «Либідь Плази» та філармонії play_circle_filled 18:03 Як виглядав Хмельницький 20 років тому: підбірка архівних фото photo_camera 17:47 Підтвердилась загибель захисника з Хмельниччини Миколи Пасічного 17:06 На Хмельниччині в ДТП загинув 56-річний чоловік 16:23 Обіцяли подвоїти перекази в TikTok: у Хмельницькому викрили «офіс» шахраїв 15:31 На Хмельниччині троє підлітків знайшли чужий телефон і зняли з рахунку гроші 14:07 «Робота лікує краще за санаторій»: історія ветерана з Хмельниччини, що повернувся працювати в лісництво 13:30 Залужний перемагає будь-якого кандидата у другому турі президентських виборів (опитування Центру «Социс») 12:52 Зеленський відзначив державними нагородами двох жителів Хмельниччини 12:08 Затримали підлітка, який вкрав 12 тисяч гривень у Кам’янці-Подільському 11:40 Приватний ліцей «Альфа»: простір, де хочеться вчитися (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up