На Хмельниччині померли одразу 3 людини з COVID-19

На Хмельниччині померли одразу 3 людини з COVID-19
Фото ілюстративне
  • В області підтвердили ще 77 випадків коронавірусу.
  • Також збільшилася кількість смертей.

У Хмельницькій області підтвердили 77 нових випадків COVID-19. Про це під час брифінгу сьогодні, 2 вересня, повідомила заступниця голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька. 

Серед нових хворих є медичні працівники. Зокрема, працівник урологічного відділення обласної лікарні. Окрім того, COVID-19 виявили у працівника управління культури та туризму Хмельницької міської раді.

Як зазначила посадовиця, на Хмельниччині уже підтвердили 2 672 випадків коронавірусу. З них одужало 1 453.

На жаль, додалося в області летальних випадків, їх уже — 55. Зокрема сьогодні стало відомо, що від коронавірусу померла хмельничанка, яка лікувалася в Дунаєвецькій ЦРЛ, та хмельничанин, що проходив лікування в Хмельницькій обласній лікарні. Також померла пацієнтка, що лікувалася в Славутській ЦРЛ.

Читайте також: В Україні за добу підтвердили рекордну кількість нових випадків COVID-19 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (61)
  • Валя Коваль
    а більше ні від якої слабості не помирають
  • Олег
    Чому не описують розвиток хвороби людей ,що померли? Як розвивалась хвороба, де лікували, це ж не муха ,щоб писати помер чоловік 40 років і все..
  • Liudmyla Suprunovska
    Читала, що поденної статистики щодо ковіду в Україні немає. Як взнати, чи ведеться ця статистика в Хм.обл.? Якщо так, де її знайти?
  • Олег Анцут
    Ну і хто ці люди, огласіть список
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:11 У Хмельницькому тролейбус збив жінку: вона в лікарні 10:30 На Хмельниччині водій загинув у ДТП: авто врізалося в дерево 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:45 У центрі Хмельницького масово порушують правила паркування: дані перевірки Від читача 11:11 Хмельницька митниця залучає молодь до служби: нові можливості для майбутніх фахівців 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 10 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Сильні заморозки і штормовий вітер: погода на Хмельниччині 10 квітня 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 10 квітня 20:03 Планові відключення світла в Хмельницькому 10 квітня: графік 19:41 Зеленський вручив Старокостянтинову відзнаку «Місто-герой України» photo_camera 19:13 Житель Волочиська займався збутом наркотиків: його затримали 18:47 Загинули троє воїнів з Хмельниччини: Віталій Лебідь, Василь Сенчишен та Сергій Черніховський 18:12 У Хмельницькому СІЗО перевірили права дітей: виявили недоліки 17:43 На Хмельниччині викрили посадовця «Укрзалізниці» на хабарі у 100 тисяч доларів 17:01 У Хмельницькому під час комендантської години зупинили п’яного водія без прав 16:22 Наводив ракети на інфраструктуру: жителя Хмельниччини засудили до 15 років 15:41 На Хмельниччині викрили схему із сонячними електростанціями на 880 тисяч гривень 15:03 «За піксельною формою ховаються живі люди»: у Хмельницькому відкрили нову фотовиставку 14:23 Католицька Поминальна неділя: у Хмельницькому курсуватимуть додаткові автобуси до кладовищ 13:38 На чому їздять та скільки тримають «під подушкою» прокурори Хмельницького (Інфографіка)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up