У Хмельницькій інфекційній лікарні 83 пацієнтів з Covid-19: скільки хворих у місті

У Хмельницькій інфекційній лікарні 83 пацієнтів з Covid-19: скільки хворих у місті
depositphotos.com
  • Коронавірус підтвердили у більш як сотні мешканців обласного центра.
  • Щоправда, значна кількість пацієнтів уже одужала. Частина лікується в лікарні, а частина вдома.
  • Якою нині є ситуація з хворобою у нашому місті, дізнавайтеся далі.

У Хмельницькому від початку пандемії зафіксовано 127 випадків захворювання на Covid-19. З них 74 особи одужали, 2 людини померли. Ще 51 пацієнт хворіє: 25 лікується в стаціонарі, інші амбулаторно. Такі дані міської ради станом на ранок 2 серпня. 

Зазначимо, що з 5 останніх пацієнтів, у яких діагностували коронавірусну хворобу, лише 1 лікується у стаціонарі. Детальніше про нові випадки:

- жінка, 42 роки, лікується амбулаторно, повернулася з-за кордону,
- чоловік, 46 років, госпіталізований в інфекційну лікарню,
- жінка, 29 років, контактна особа, працівник суду,
- чоловік, 58 років, лікується амбулаторно,
- жінка, 22 роки, лікується амбулаторно.

Також у міськраді уточнили, що наразі в інфекційній лікарні міста перебуває 83 хворих з Covid-19 (25 мешканців Хмельницького) і 8 осіб із підозрою на Covid-19 (3 мешканці Хмельницького). 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:24 У Хмельницькому попрощалися з 27-річним Богданом Трачем, який загинув від удару дрона 13:33 До 500 тисяч доларів: які будинки продають в передмісті Хмельницького photo_camera 12:28 На Хмельниччині ремонтують дороги: де тривають роботи 11:30 Травмувалася 14-річна дівчина: на Хмельниччині сталося три пожежі за добу Від читача 10:39 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та перевізників! 10:43 Хотіла навчитися інвестувати: 75-річна хмельничанка стала жертвою аферистів 09:30 Поліцейські розшукали родичів літньої жінки, яку знайшли на Тернопільській 20:45 Спека і без опадів: погода 20 червня на Хмельниччині 20:01 Понад 2 роки вважався зниклим: у Хмельницькому попрощалися з 30-річним Віктором Ковалем 19:02 На Хмельниччині під час руху загорілася вантажівка: гасили рятувальники (ВІДЕО) 18:01 На Хмельниччині судитимуть 20-річну водійку за смертельну ДТП 17:22 У Хмельницькому облаштували підземний перинатальний центр за майже 18 млн грн 16:46 На Інститутській встановлюють бар’єрні огородження: де ще планується 16:18 «Надіялись, що він у полоні»: у Хмельницькому попрощалися з Сергієм Катруком-Приємським 15:44 На Хмельниччині об’єднають чотири медичні заклади 15:11 На Хмельниччині попрощалися із 27-річним поліцейським Миколою Рижиком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up