В Україні хочуть посилити карантин: які обмеження готують

В Україні хочуть посилити карантин: які обмеження готують
Фото ілюстративне
  • МОЗ пропонує встановити нові обмеження, які стосуватимуться масових заходів та роботи деяких закладів.
  • Що саме чекати українцям.

 

Міністерство здоров'я пропонуватиме Кабміну ввести нові карантинні обмеження, у зв'язку зі збільшенням кількості хворих на коронавірус. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 5 листопада.

Що саме пропонують у МОЗ:

- заборонити проведення всіх масових культурних заходів та обмежити діяльність спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів.

- обмежити роботу зон харчування, дитячих кімнат і розважальних зон у ТЦ.

  • "Ми хочемо, щоб у торгово-розважальних центрах працювали виключно магазини для того, щоб люди могли купити необхідні їм речі й щоб це не впливало на економіку нашої країни", — наголосив Ляшко.

- заборонити роботу суб’єктів господарювання, які не дотримуються карантину.

- запровадити окремий час для обслуговування людей віком від 60 років — від 10:00 до 12:00. Щоправда, це буде лише рекомендація.

  • "Впровадження такої години не забороняє людям похилого віку відвідувати магазини в інший час. Але воно повинно спонукати людей до 60 років не відвідувати магазини, аптеки саме в цей період", — зауважив Ляшко.

Окрім цього, у МОЗ вважають, що варто встановити нові обмеження у регіонах, які потрапили до "червоної" зони карантину. Раніше областям дозволялося самим обирати обмеження. Тепер такого вибору не буде.

Читайте також: Covid у Хмельницькому: кількість підтверджених випадків перевалила за 5 тисяч 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
  • Андрей Ютовец
    карантин не эффективен от только гробит экономику и вернет Украину в 90е
  • Читач55
    за жорсткий карантин!!!!!!!!
  • Tetiana Kasatkina
    За!!!
  • Юрій Гудок
    Жорсткий карантин - єдиний вихід. Хоч на декілька тижнів
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:34 25 гривень за поїздку: перевізники Хмельницького подали нові розрахунки до міськради 16:07 Скільки нерухомості є у Тюріна, Лабазюк, Симчишина та їхніх заступників 15:37 На майдані Незалежності відкрили Алею надії (ФОТО, ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 15:15 На Великдень на Хмельниччині прогнозують дощі та заморозки Від читача 12:20 Обовʼязковий ПДВ на єдиному податку зменшить надходження громад 14:40 Інтернет без світла у Хмельницькому: як працює PON від «Еверест» (новини компаній) 14:30 Різанина під час застілля: на Хмельниччині чоловік ударив ножем господаря 13:46 Скоїв ДТП і втік: на Хмельниччині розшукали водія з ознаками сп’яніння 13:03 «Вирішували питання» з ТЦК за 2,5 тисячі доларів: на Хмельниччині викрили схему 12:28 У росіянина на Хмельниччині конфіскували земельну ділянку 11:44 Мати не дожила: на Хмельниччині зустріли військового після двох років полону 11:11 У Хмельницькому тролейбус збив жінку: вона в лікарні 10:30 На Хмельниччині водій загинув у ДТП: авто врізалося в дерево 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:45 У центрі Хмельницького масово порушують правила паркування: дані перевірки 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 10 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Сильні заморозки і штормовий вітер: погода на Хмельниччині 10 квітня 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 10 квітня 20:03 Планові відключення світла в Хмельницькому 10 квітня: графік 19:41 Зеленський вручив Старокостянтинову відзнаку «Місто-герой України» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up