В Україні запустили чат-бот для пацієнтів з онкологією

В Україні запустили чат-бот для пацієнтів з онкологією
  • За допомогою цього інструменту пацієнти з онкологічними захворюваннями зможуть отримати необхідну інформацію щодо лікування в межах Програми медичних гарантій.

Громадські організації "Ліки Контроль" та "Афіна. Жінки проти раку" за підтримки USAID/UK aid та Минцифри втілили у життя проєкт "чат-бот "Лікуйся" — боротьба з раком з безоплатними медичними послугами". 

Це інструмент, який допоможе кожному, хто стикнувся з діагнозом "Рак молочної залози", зорієнтуватися, в якому медичному закладі, які медичні послуги і в якому обсязі можна отримати безоплатно, пише "Слово і діло".

Чат-бот максимально легкий у використанні і доступний для всіх смартфонів та комп'ютерів. Ознайомитися з чат-ботом можна за посиланням

Користувач чат-боту обирає послугу, після чого отримує покрокову інструкцію з необхідною інформацією.

Далі можна обрати одну з чотирьох потрібних позицій: діагностика, лікування, перебування у стаціонарі та контрольні обстеження.

Для роботи чат-боту використана наступна інформація:

  • реєстр закладів охорони здоров’я, що уклали договори про медичне обслуговування населення відповідно до Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення";
  • договори НСЗУ з онколікарнями;
  • специфікації на надання пакетів медичних послуг.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Морози посиляться: якою буде погода на Хмельниччині 16 січня 20:45 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 16 січня 20:02 Пересадка серця у прифронтовому Запоріжжі: як лікарі врятували жителя Хмельниччини 19:09 Завтра у Хмельницькому будуть планові знеструмлення (АДРЕСИ) Від читача 17:14 📞Лінія 112 працює в режимі прийому повідомлень про відсутність тепло-, водо- та електропостачання. 18:08 На щиті повертаються пʼятеро військових з Хмельниччини. Імена 17:17 На Хмельниччині патрульні авто сповіщатимуть про тривогу: навіщо це потрібно 16:30 Заробив на ремонті ліцею: керівник управління освіти на Хмельниччині програв апеляцію 15:57 Будівлю музичного училища на Проскурівській визнали культурною спадщиною 15:01 У 15-річного Святослава рідкісна хвороба. Потрібно 3 мільйона доларів photo_camera 14:48 Чому на Хмельниччині ввели аварійні відключення світла: пояснення обленерго 14:15 Що відомо про працівника ТЦК з Волочиська, який знімав знущання над затриманим 13:29 Прикордоннику з Хмельниччини посмертно присвоїли звання Героя України 12:44 Донька хмельничанина Стефанчука йде в МЗС: огляд її декларації 12:02 На Хмельниччині інспектора Укртрансбезпеки спіймали на хабарі 11:11 Понад 10 мільйонів гривень спрямують на нове озеро у Хмельницькому 10:12 Посмертно і особисто: воїнів з Хмельниччини відзначили нагородами (ІМЕНА, ФОТО) 09:30 Хмельницьким спортсменам і тренерам виплачуватимуть щомісячні стипендії (ІМЕНА) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up