Видаляти чи лікувати зуб, серйозно зруйнований карієсом: думка стоматолога (новини компаній)

Видаляти чи лікувати зуб, серйозно зруйнований карієсом: думка стоматолога (новини компаній)

Зубний біль може почати турбувати будь-коли й будь-де. Якщо вже так трапилось, що його причиною стала запущена форма карієсу, краще якомога швидше звернутися до лікаря.

Стоматологія в Ірпені може приймати за попереднім записом, але завжди залишається можливість із гострим болем отримати термінову допомогу. У більшості випадків стоматолог запропонує лікування, особливо, якщо зуб зруйновано не більш як на 50 %. Проте чи завжди виправдане лікування чи доцільніше видалити зуб? Звісно, у кожному випадку лікар визначає доцільність індивідуально.

Коли доцільніше лікувати зуб?

Залежно від поточного стану зуба та типу проблеми лікування може бути різним за складністю. Якщо проблема невелика, тобто пошкоджено до 30 % зуба, однозначно він підлягає лікуванню. В інших випадках тактика може відрізнятися. Обрати лікування варто в таких випадках:

Методи лікування бувають різні, і для деяких із них є обмеження, наприклад, індивідуальна чутливість до компонентів матеріалів для пломб. У такому разі доцільність лікування та можливість розв’язати питання по іншому оцінює лікар-стоматолог.

Коли краще видалити зуб?

Видалення — це хоч і невелика, але все ж операція. Якщо ви наважитесь на нього, після варто дати собі відпочинок хоча б на 1 день, тому перед роботою цю процедуру краще не проводити. Видалення доцільніше в таких випадках:

Ще один нюанс — вартість. Тут усе дуже індивідуально, адже лікування може бути навіть не таким дорогим, як видалення з подальшим протезуванням. Однак у моменті, якщо у вас немає фінансової можливості або часу на багаторазове відвідування стоматолога для лікування, можна надати перевагу саме видаленню. Стоматологія в Ірпені, як, наприклад, MySmile, має забезпечити належне виконання цієї процедури з ревізією лунки на наявність уламків зуба. Це забезпечить гарне загоєння та швидку реабілітацію. Уже після цього за потреби можна провести протезування.

Дбайте про свою посмішку та здоров’я, не забувайте профілактично відвідувати стоматолога та робити професійну гігієну.

keyboard_arrow_up