З настанням осені імунітет слабшає
Як результат - стає легко підчепити ГРВІ
Як відрізнити звичайну застуду від коронавірусу, читайте далі.
Різке зниження температури за вікном здатне ударити по імунній системі людини. Аби звикнути до холодів, організму необхідна певна кількість часу. Але за цей час уже можна встигнути підчепити застуду.
У нинішніх реаліях навіть найрозповсюдженіші симптоми, такі як чхання та нежить, можуть стати причиною для паніки в родині. “А що, як у мене коронавірус?”.
Всесвітня організація охорони здоров’я склала рейтинг симптомів коронавірусу та з якою частотою вони зустрічаються. Згідно зі спостереженнями лікарів з усіх куточків світу, найрозповсюдженішою симптоматикою COVID-19 є:
Також одним із симптомів коронавірусу є втрата смаку та запаху. Найчастіше він спостерігається у молоді..
Симптоми ГРВІ за всі часи не змінились. Нерізкий початок загострення хвороби, нежить, який виникає у 99% випадків захворювання та температура 37 - 37,5. ГРВІ прогресує кілька днів, а потім людина одужує без госпіталізації, лише дотримуючись рекомендацій лікаря.
Проте, якщо ви відчули на собі різке нездужання, лихоманку, задишку та часткову/повну відсутність смаку, слід негайно звернутись до лікаря, із яким у вас укладена декларація. За необхідності сімейний лікар спрямує мобільну бригаду на визначення того, є у вас коронавірус чи ні.
У разі підтвердження COVID-19 в залежності від перебігу інфекції лікар надасть вам відповідні рекомендації щодо самоізоляції чи госпіталізації.
Найголовніша річ, яку радять лікарі - не панікувати. Навіть, якщо діагноз підтвердиться - це не привід впадати у паніку та “заражати” нею рідних та близьких.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Lena Selezneva