За тиждень на Хмельниччині від COVID-19 померли 7 людей

- У сусідній області зафіксований випадок захворювання на новий штам коронавірусу.
На Хмельниччині зростає кількість нових випадків COVID-19.
Про це інформують у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Так, у період зі 17 по 23 лютого в області зареєстрували 863 хворих на COVID-19. Це на 285 випадків більше, ніж минулого тижня.
До закладів охорони здоров’я шпиталізували 137 людей, що на 39 більше в порівнянні з минулим тижнем. Одужали 559 осіб (на 223 більше). Ускладнення, на жаль, призвели до 7 летальних випадків.
Медики закликають мешканців Хмельниччини не нехтувати протиепідемічними заходами. Адже коронавірус нікуди не подівся. Він продовжує забирати людські життя.
Лікарі радять:
- одягати маски у громадському транспорті та місцях масового перебування людей,
- дотримуватися соціальної дистанції,
- регулярно мити й обробляти руки антисептиком,
- не займайтися самолікуванням, а відразу звертатися за консультацією до лікаря.
У сусідній області зафіксували «Кракен»
Нагадаємо, 22 лютого в сусідній, Тернопільській області, зафіксували перши випадок захворювання на новий підвид коронавірусу Omicron XBB.1.5, який більш відомий як «Кракен».
Вірус – новий, агресивний. У Китаї його прозвали «хуліганом», оскільки має дуже раптовий початок хвороби і високу температуру.
Штам «Кракен» є злиттям двох різновидів раніше відомого штаму «Омікрон». Відрізняється високою активністю зв'язування вірусу з клітинами людини, що робить його набагато більш заразним, зазначають у МОЗ. Саме тому він отримав назву як у міфічної істоти Кракена, яке огортає жертву щупальцями.
При більш високій заразності «Кракен» викликає легший перебіг хвороби. Проте, хвороба протікає легко в основному тільки у молодих людей без хронічних захворювань. Для літніх людей, власників ослабленого імунітету, а також невакцинованих – він дуже небезпечний..
Основні симптоми штаму «Кракену»:
- лихоманка;
- сильна загальна слабкість;
- головний біль;
- біль у м'язах;
- нежить;
- першіння в горлі;
- кашель і чхання;
- біль у животі;
- діарея.
Перші симптоми захворювання зазвичай проявляються на 3-5 день після зараження. Втрата смаку і запаху може зустрічатися, але рідше, ніж при інших штамах COVID-19.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Олекса ШумейкоБариги достали з нафталіну чергову страшилку і впарюють нам локшину на вуха. А те що низка країн признала дії з ковідом за злочин вони цього не читають і скільки людей померло від цих вакцин.
-
Нелли Надворнаяяк на життя то будем жити! чорт з ними з тими вірусамиОля Мельнік reply Нелли НадворнаяNelli Nadvorna Нелля вони не дають нам спокійно жити
-
Люда ЛутковськаСтрашніше путінської війни-- цей ваш новий видуманий вірус-- просто прищик.це завжди так в період війни бувають різні епідемії. Так що паніки робити лучше не потрібно.ранених у лікарнях багато,пустих ліжок не має,такщо короновікус має просто подвинутись і дати нашим пораненим місце на отримання допомоги у настоящому лікуванні.
-
Оля МельнікНовий вірус запустили і це правда тому що сама різко захворіла і багато знайомих хворі це ж комусь вигідно і фармація заробе і дехто не перенесе цей вірус особливо люди старшого віку і хронічними захворюваннями