Платне паркування на Проскурівського підпілля: кількість місць збільшать удвічі

Платне паркування на Проскурівського підпілля: кількість місць збільшать удвічі

У міськраді хочуть збільшити кількість місць, які відведені для платного паркування.

Валерий Златогурский

Платне паркування це цивілізоване відношення до проблеми. Але чому у нас в центрі міста шастають вантажні авто, а патрульна поліція не бачить ? Невже треба бути таким сліпим? Невже камери цього не підказують. Просніться поліціянти, де ви ???

Коментарів 6
visibility 401
keyboard_arrow_up