Ніка САФРОНОВА
(0382)65 98 20
Ніка САФРОНОВА - Всі Статті (448)

Загальна кількість виявлених випадків інфікування - 1892. Новий зафіксували в нашій області.

Оновлений транспорт виїде на вулиці міста в п'ятницю, 10 квітня. Він був оновлений на 75%. Влітку мають завершити ремонт ще одного тролейбусу.

Кількість інфікованих на Хмельниччині знову зросла. Ще двох хворих виявили у Шепетівці. Також підтвердили випадок захворювання у мешканця Хмельницького.

Загальна кількість по області - 11. Інфікувався чоловік із Шепетівки. Про це інформує Хмельницька ОДА,

Зірка світового футболу запустив новий челендж "Кубок вітальні". Його вже підтримали інші відомі спортсмени. Серед них і хмельничанка Марина Бех-Романчук. Вона була близькою до того, щоб побити рекорд Роналду.

Ще місяць тому був всього один хворий. За добу кількість випадків коронавірусної інфекції зросла на 83, а за тиждень - більше, як вдвічі.

Карантин в Україні триватиме щонайменше до 24 квітня. Вже з понеділка, 6 квітня, почнуть діяти нові заборони, які вводить Кабмін. Йдеться про маски, прогулянки на вулиці, вигул собак та інше. Далі дивіться роз'яснення найпоширеніших питань, які викликала постанова уряду під номером 211.

Аварія трапилася на Хмельниччині. Зіткнулися "Renault" і "ВАЗ". Серед постраждалих 3-річна дитина і вагітна жінка. Водій, який виїхав на зустрічку, був позбавлений прав керування за 130-ю статтею КУпАП.

МОЗ очікує велику кількість хворих в цей період. Припускають, що це може призвести до масових важких та навіть летальних випадків.

Загальна кількість підтверджених випадків коронавірусної інфекції в Україні вже більше тисячі. Майже половина із них зафіксована в сусідніх із Хмельниччиною областях. Така ж ситуація по кількості померлих.

keyboard_arrow_up