Допомагати краще разом: 300 хмельничан об'єднались у волонтерську організацію

-
Група хмельничан об’єдналася та створила благодійний фонд “Волонтерська спільнота: шанс на життя”.
-
Організація займається різними видами діяльності.
-
Волонтери евакуйовували людей, створили хаби для їх проживання, організовують лікування за кордоном.
Група хмельничан об’єдналася та створила благодійний фонд “Волонтерська спільнота: шанс на життя”. Близько 300 волонтерів працюють та допомагають, тим хто цього потребує. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міськради.
Засновниками організації є Леонід Тітаренко, Максим Блажкун та Людвіг Пухальський. Очолив організацію хмельничанин Максим Блажкун, який із початком війни повернувся до України.
На початку російської агресії волонтери займалися евакуацією людей. Вони допомогли евакуювати понад 3000 переселенців з різних областей України, де відбувалися активні бойові дії.
«Враховуючи велику кількість людей, яка потребує місця перебування, ми вирішили відкрити хаби на базі хмельницьких шкіл. Нас підтримав міський голова Олександр Симчишин. Організація допомагає розміщувати переселенців у закладах освіти, залучили три навчальні заклади. Ми повністю забезпечуємо побут цих людей - починаючи від ліжок, засобів особистої гігієни, постільної білизни й до харчування. Також надаємо послуги психолога, юриста. Наразі на утриманні нашої організації близько 200 людей», - розповів Максим Блажкун.
Ще одним напрямком діяльності є гуманітарна допомога. Понад 1000 тонн необхідних товарів передали волонтери військовим та людям, які потребують підтримки. Останні поїздки були до Бородянки, Сум, Миколаєва, Харкова, Сєвєродонецька, Краматорська.
«Ми разом з саперами заїжджали, вони виконували свою роботу, а ми роздавали допомогу безпосередньо людям. За один заїзд роздаємо 1000-1200 пакунків із потрібними речами», - продовжив Максим Блажкун.
У співпраці з іншими організаціями волонтери також займаються організацією лікування за кордоном. Допомагають як військовим, так і цивільним, котрі потребують медичної допомоги.
Читайте також:
-
У Славуті скасували безкоштовне харчування для переселенців: деталі
-
Хмельницька тергромада прийняла вже понад 36 тисяч переселенців
-
Хмельничан та переселенців закликають долучитись до плетіння маскувальних сіток для ЗСУ (ФОТО)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Олександр Неш