Чим годувати кошеня (новини компаній)

Чим годувати кошеня (новини компаній)

Для кошеняти треба обирати тільки якісний корм, який створено з натуральних інгредієнтів, щоб задовольняють природні потреби зростаючого організму.

Кожен власник маленького пухнастого щастя стикається з найважливішим питанням: а чим годувати свого нового вусатого друга? Адже саме в період активного росту і розвитку основа здоров'я закладається на все життя. Благополуччя, енергійність, якість шерсті та багато інших параметрів безпосередньо залежать від того, яке харчування отримує молодий організм кошеняти. Цей вибір впливає на імунітет, стан шкіри та шерсті, роботу травної системи та багато інших аспектів здоров'я вашого улюбленця.

Тому ухвалення правильного рішення з приводу харчування стоїть у центрі уваги кожного турботливого господаря. Розглянемо ключові моменти, які допоможуть визначитися з найкращим варіантом харчування для вашого маленького кошеняти.

Основні принципи харчування кошеняти

Вибір правильного харчування для малюка - це насамперед розуміння його потреб. Перехід від молока матері до твердої їжі - важливий етап і його потрібно провести грамотно. Ключові принципи, які слід враховувати під час вибору:

  1. Білкова основа. У раціоні має переважати високоякісний білок. М'ясо або риба мають бути основними інгредієнтами в складі корму. Білок - це основний будівельний матеріал для організму, що росте.
  2. Наявність вітамінів і мінералів. Щоб кісткова система правильно формувалася, потрібні кальцій і фосфор. Також важливі вітаміни групи B, A, D і E.
  3. Жири та Омега-3. Жири необхідні для підтримання енергії, а Омега-3 жирні кислоти сприяють розвитку мозку та зору.
  4. Якість. Натуральний склад - ключовий аспект. Наприклад, продукція від французького бренду, така як корм для кошенят Роял Канін супер-преміум класу - забезпечує здорове харчування вашому улюбленцю завдяки наявності в складі всіх необхідних вітамінів і мінералів, необхідних для організму, що росте.
  5. Вуглеводи в помірній кількості. Хоча пухнастики отримують більшу частину енергії з білків і жирів, деяка кількість вуглеводів також може бути корисною. Однак слід уникати раціонів із високим вмістом зернових.
  6. Достатня кількість води. Якщо ви віддаєте перевагу годуванню кошеняти сухим кормом, переконайтеся, що у нього завжди є доступ до свіжої води. Вологий корм або консерви, може також допомогти в забезпеченні тварини необхідною кількістю рідини.
  7. Адаптація під особливості. Деякі улюбленці можуть мати алергічні реакції або особливі потреби в харчуванні. У таких випадках варто обирати спеціалізований склад, наприклад, гіпоалергенний або корм для чутливого травлення.
  8. Регулярні прийоми їжі. Кошенята їдять частіше за дорослих. Організуйте для нього 4-5 прийомів їжі на день.

Вибір якісного раціону - це інвестиція в здоров'я вашого вихованця. Саме тому багато господарів віддають перевагу корму супер-преміум класу. Це запорука здорового розвитку і благополуччя вашого маленького друга.

Але чому Royal Canin вартий уваги?

Під час пошуку оптимального харчування для вашого пухнастого друга, ви, ймовірно, стикалися з різними брендами. Однак цей виробник заслуговує на особливу увагу з кількох причин. Найважливіше, це науковий підхід до створення.

Компанія співпрацює з ветеринарами та дієтологами, щоб створити раціон, який відповідає конкретним потребам різних порід, вікових груп і рівнів активності. Це не просто маркетинговий трюк; це результат досліджень і спостережень за поведінкою та харчовими уподобаннями тварин. Крім того, бренд виробляє корми, націлені на вирішення конкретних проблем зі здоров'ям. Чи то проблеми з травленням, чи то захворювання сечовивідних шляхів, чи то особливі потреби кошеняти в зростанні. Ви легко знайдете корм, спеціально розроблений для вирішення цих завдань.

Якість інгредієнтів також відіграє вирішальну роль. Роял Канін не робить компромісів у якості, використовуючи тільки перевірені та безпечні компоненти. Продукція проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва, що гарантує відсутність шкідливих добавок.

Не слід забувати і про географічне коріння бренду. Royal Canin - це французька компанія і як відомо, Франція славиться своїм прагненням до бездоганності у всьому. Це відбивається і у філософії компанії, де увага до деталей і прагнення до досконалості стоять на першому місці.

keyboard_arrow_up