На Хмельниччині понад 3 тисячі безробітніх: статистика

На Хмельниччині понад 3 тисячі безробітніх: статистика
фото ілюстративне
  • Послугами служби скористались 13,8 тисяч громадян.

Хмельницький обласний центр зайнятості оприлюднив дані про працевлаштування та безробіття, показуючи значний попит на робітничі професії та активну участь громадян у програмах професійного навчання. 

У січні-травні 2024 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 13,8 тисяч громадян. Майже 3 тисячі роботодавців повідомили про потребу у кваліфікованих працівниках, надавши 10,1 тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці становив 11 066 гривень.

Більше 50% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються такі професії, як лікарі, швачки, водії автотранспортних засобів, продавці-консультанти, охоронники, кухарі та бухгалтери. Високим попитом також користуються слюсарі-ремонтники, середній та молодший медичний персонал, інспектори пенітенціарної системи. Є значна потреба в робітниках найпростіших професій, зокрема підсобних робітниках, двірниках та вантажниках.

Відео дня

За перші п'ять місяців 2024 року досягнуто таких результатів:

  • 5,1 тисяч громадян працевлаштовано;
  • 1,3 тисяч мешканців Хмельниччини брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру;
  • 656 осіб пройшли професійне навчання;
  • 478 осіб отримали ваучер на навчання.

Державний центр зайнятості ухвалив позитивне рішення щодо надання мікрогрантів 198 громадянам та грантів 24 учасникам бойових дій для ведення підприємницької діяльності в Хмельницькій області.

Станом на 1 червня 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,3 тисячі осіб, включаючи 227 учасників бойових дій та 960 внутрішньо переміщених осіб. Серед безробітних: 77,7% – жінки; 41,3% – мешканці сільської місцевості; 25,9% – молодь віком до 35 років.

Читайте далі: Вакансії у Хмельницькій АЕС: шукають інженерів та документознавців

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач81

    Ачєвідноє-нєвєроятноє

keyboard_arrow_up