Люди

Люди

Серце Олега Волянського зупинилося через “лист щастя” від ПриватБанку. Так стверджує його вдова. Жінка шостий рік бореться за справедливість та хоче покарати винних.  Валентина вже дійшла до Верховного суду. Які результати її зусиль?

Валерію Гарбузюку всього 33 роки, а за плечима власний бізнес, три вищі освіти та медична практика. Починав він із біжутерії, а за кілька років очолив фармацевтичну компанію.  Для чого перспективному бізнесмену міська лікарня, читайте в ексклюзивному інтерв'ю для vsim.ua.

Щодня на сайті vsim.ua хмельничани залишають кілька десятків коментарів. Мешканці міста висловлюють свої думки про те, що відбувається у Хмельницькому та за його межами. У нашій щотижневій рубриці ми збираємо коментарі до найпопулярніших новин.

Голі торси й мінімум одягу.  Дивіться підбірку спекотних фото з Instagram тижня, що минає. 

Вона вже двічі ставала “Учителем року”. Готуючись до всеукраїнського фінального етапу, Наталія Зима розповіла про секрети свого викладання.

Від 18 лютого головою Чемеровецької районної державної адміністрації призначено Андрущенко Юлію Віталіївну.

Хмельничани активно поширюють та коментують публікації на сайті ВСІМ. Ми зробили огляд тих, які коментували найчастіше за останній тиждень. Щоб подивитися їх підбірку, гортайте далі.

Хмельничани активно користуються соцмережею Instagram — фотографуються та завантажують світлини. Ми підготували для вас чергову підбірку публікацій.  До неї відібрали найкращі жіночі фото за останній тиждень.

Юнак зі Славути створив руку, яку військовослужбовці можуть використовувати для робіт з розмінування.

Відома спортсменка з Хмельницького вкотре потрапила на відверте інтерв’ю. Цього разу її запитали про стосунки з чоловіком, думки під час сексу та улюблені “матюки”.

keyboard_arrow_up