Люди

Люди

Щодня на сайті vsim.ua хмельничани залишають кілька десятків коментарів. Мешканці міста висловлюють свої думки про те, що відбувається у Хмельницькому та за його межами. У нашій щотижневій рубриці ми збираємо коментарі до найпопулярніших новин.

Хмельничанин Андрій Жук загинув від куль ворога 27 травня 2016 року.

На вакантне місце було 4 претенденти.  Конкурсна комісія віддала перевагу чиновнику з ОДА. Хто він та коли почне працювати?

Сергій Мандзій, який свого часу балотувався на пост мера Хмельницького, тепер працюватиме у Раді.

У міськраді пропонують продавати спиртне зранку на годину раніше. Вже підготувати проект рішення. А що про це думаєте ви?

Президент нагородив державними відзнаками двох представників Хмельниччини. Серед них Лариса Кирилівна Власенко — артистка  академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького.

Брутальні погляди, накачані м’язи і “серйозні” селфі. Дивіться підбірку кращих чоловічих фото з Instagram тижня, що минає.  

Максим втратив ногу на сході України, підірвавшись на протипіхотній міні. "Ігри Нескорених" послужили мотивацією швидше встати на протез і заново навчитися ходити.  Уже у 2020 році він представить Україну на "Іграх Нескорених" в Гаазі.  

Люди можуть залежати від алкоголю чи наркотиків. Але залежати можна ще й від іншої людини. Це називають співзалежністю. Як її подолати?

Без шлюбу, нерухомості  та дітей - саме так має виглядати високосний рік згідно з народними прикметами.  Що думають про це хмельничани?

keyboard_arrow_up