Люди

Три дні 46-річний Павло Рудніцький не виходив на зв’язок.  Рідні просять допомогти розшукати чоловіка.  

Кадрові зміни: управління земельників отримало нового начальника. Василенко Василь має 17 років досвіду на подібних...

У новому безкоштовному туалеті є кімната для людей з особливими потребами.  Її зручність і доступність журналістам vsim.ua...

Конкурсна комісія обрала Валерія Сороку на посаду голови підприємства. Він був єдиним кандидатом на вакантну посаду.  

Ім'я має староєврейське походження. Данило має мягкий характер та любить спорт. Чоловіки з таким іменем прагнуть самореалізуватися у житті.

Командир розвідки Нацгвардії загинув влітку в зоні АТО. Його тіло довго не могли знайти. Бійця поховали лише в серпні. Орден “За мужність” йому присвоїли 2 вересня.

Хтось вже відгуляв літню відпустку, в інших вона тільки підходить до завершення. На городі серед картоплі чи за домашніми турботами. Як пройшла відпустка у хмельницьких депутатів і посадовців, запитували журналісти vsim.ua.  

На свої вбрання учасники середньовічного фестивалю не шкодували ні часу, ні грошей. Реконструктори шили одяг власноруч. У скільки обійшовся середньовічний образ, запитували гостей журналісти vsim.ua.  

Барвисті, з бісером, ткані…Від різноманіття орнаменту рясніє в очах.  Хмельничани у День Незалежності вбрались у найяскравіше.  Які сорочки і сукні одягли на парад вишиванок, бачили журналісти vsim.ua.  

Кабінет міністрів затвердив список лауреатів Премії за особливі досягнення молоді у розбудові України. Одним з двадцяти щасливчиків став голова правління "Хмельницького молодіжного клубу розвитку" Степан Кушнір.

Рідні і близькі шукали бійця Нацгвардії, офіцера розвідки Олександра Бойка майже три місяці. 12 серпня стало відомо, що тіло підполковника таки знайшли. Сьогодні, 19 серпня, на майдані Незалежності загиблого провели в останню путь.

23-річний Дмитро Охоцький і його 25-річна дівчина Олена Вольна повертались 3 серпня з відпочинку додому. Нещодавно хлопець зробив коханій пропозицію та до весіля закохані так і не дожили.  Смертельна аварія забрала життя пари і ще двох хлопців, які їхали з ними у "Ланосі".  

Їй всього 20 років, вона живе у творчих пошуках і може працювати у п’яти місцях одночасно. Продавчиня книгарні мріє писати дитячу літературу і про велике театральне майбутнє. Журналістам vsim.ua Юлія Рахно розповіла про свої захоплення, які важко перелічити на пальцях. 

Зараз у Хмельницькому працює 29 дільничних інспекторів поліції.  Кожен з них має свою територію обслуговування у різних частинах міста. Хто слідкує за порядком у вашому мікрорайоні, з'ясовували журналісти vsim.ua.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook