Люди

Люди

photo_camera

Понад 15 років майже вся будівля пустує. Живуть лише в одній квартирі. Фарба вже давно вигоріла на сонці, а саме приміщення...

photo_camera

Красиві дівчата, літні пейзажі та сімейні світлини.    Дивіться підбірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Хмельмен розкрив карти. Дивак у костюмі є автором книги-коміксу про Хмельницький. Детальніше про головну таємницю...

Їхали подавати заяву на одруження і перекинулися біля філармонії. Пару закоханих тренерів із хмельницького спортклубу...

Красиві дівчата, літні пейзажі та сімейні світлини.   Дивіться підбірку кращих фото з Instagram тижня, що минає. 

Хмельничани активно користуються соціальною мережею Facebook. Вони пишуть пости та обговорюють публікації інших. Про актуальні теми цього тижня дізнавайтеся із нашої традиційної підбірки.

Закохані пари, красиві дівчата та сімейні світлини. І все це на фоні чарівної природи Хмельницького. Дивіться чергову підбірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Вони знають як жити на один долар і яке на смак м’ясо в Тайвані. Хмельничани Богдан і Анна побували у 72-ох країнах світу. Особливість їх подорожування - автостоп.  Як пара з Хмельницького колесить світом у форматі “економ”, читайте далі.

Хмельничани активно користуються соціальною мережею Facebook.  Для нашої щотижневої рубрики ми відібрали найпопулярніші публікації, якими ділилися містяни цього тижня. 

Красиві дівчата, літні пейзажі та сімейні світлини.  Дивіться підбірку кращих фото з Instagram тижня, що минає. 

Сьогодні іменини святкують чоловіки з іменем Іван.  Не забудьте привітати близьких і друзів!

Наприкінці 17 століття в Гречанах почали селитися поляки. Протягом трьох століть вони жили відособлено, через що у них навіть сформувалася окрема говірка. Багатьох мазурів репресували у радянські часи. На дослідження виділили 429 тисяч гривень.

Хмельничанам з відзнакою разово виплачують понад 86 тисяч гривень. Що вони отримують крім грошей?

keyboard_arrow_up