Люди

Люди

Гроші мають витратити на найбільший стяг в області. Що про все це думають хмельничани?

У Наталії 24/7 увімкнений телефон. За неофіційною консультацією звертаються і посеред ночі. Жінка кілька разів рятувала життя за крок до самогубства. Коли немає родичів у загиблого, волонтерці доводиться організовувати поховання. В центрі допомоги АТО було понад 10 тисяч військовослужбовців.  Наталя розповіла про ситуації, які її найбільше вразили, колекцію шевронів та незвичні музейні експонати.

“Механ” продав автівку, купив спорядження і пішов добровольцем на війну.  Загинув у 57 років від осколкового поранення у шию. Похований на Алеї слави у мікрорайоні Ракове

На території Хмельницької ОТГ є 46 поліцейських дільниць. На кожній з них працює дільничний офіцер, який обслуговує певну територію. Знайомтеся з правоохоронцем, який закріплений за вашою адресою. 

Установа не має повноцінного директора вже понад чотири місяці. Проте вже відомо, хто стане її керівником. Він вже виконує обов’язки директора.

Георгій Папунашвілі добровольцем пішов воювати на Схід України. Був найстаршим у батальйоні військовим, а для побратимів другим батьком. Чоловік повернувся з контузією. В 64 роки захворів на COVID-19 і серце не витримало. Про найсмачніший шашлик, найвлучнішу пораду та віддасніть Україні - друзі “Гіві” розповіли журналістці Всім.  

Священник Микола Лучинський спочатку як волонтер, далі як капелан їздить впритул до тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини. Привозить з собою молитву, свого вірного собаку, через якого знаходить спільну мову з військовослужбовцями та намагається українізувати східне населення. Окупанти відкрили вогонь під час проповіді  Як діяв священник та для чого відкрив музей війни?

Міські пейзажі, знайомі і рідні краєвиди, атмосферні фото. Що постили хмельничани в соцмережі цього тижня?

Продовжуємо розповідати про молодих лікарів Хмельницького. Цього разу знайомимося із 28-річною сімейною лікаркою Євгеною Карвацькою. Вона приймає в амбулаторії №9 на Молодіжній. Медик поєднує роботу з материнством, зберігає подарунки пацієнтів і надсилає їм смайлики.  Знайомтеся з лікаркою ближче.

23 березня на 55-му році життя від ускладнень після коронавірусної хвороби помер митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній. Церемонія прощання з митрополитом відбудеться у соборі Святого Апостола Андрія Первозваного у Дубовому.

keyboard_arrow_up