Люди

Люди

Тепер КП БРЕД має повноцінного директора. Ним став Вадим Собко. Раніше він був командиром військової частини та працював у прикордонній академії.

Сьогодні, 19 січня, хмельничани разом з усіма українцями відзначають Водохреще Господнє. Від самого ранку містяни пірнають у води Південного Бугу, аби набратися сил та здоров’я на цілий рік. І викладають фото у соцмережі. Ми підібрали для вас найцікавіші публікації цього свята.

Хмельничани активно користуються соцмережею Instagram — фотографуються та завантажують світлини. Ми підготували для вас чергову підбірку публікацій. До неї відібрали найкращі фото хмельничан за цей тиждень.

Сергій Дуда попрацював директором державного підприємства менше року.

Альону Стрижак, яка працювала заступницею начальника УПП у Хмельницькій області, призначили на нову посаду. 

До реабілітаційного центру потрапляють і після 20 років залежності.  Підсідають на голку, амфетамін чи спайси ще в школі.  Як повертаються до нормального життя після залежності, бачили журналісти vsim.ua.

Щодня на сайті vsim.ua хмельничани залишають кілька десятків коментарів. Мешканці міста висловлюють свої думки про те, що відбувається у Хмельницькому та за його межами. У нашій щотижневій рубриці ми збираємо коментарі до найпопулярніших новин.

Красиві дівчата, сімейні світлини та міські пейзажі. Дивіться підбірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Відома спортсменка з Хмельницького розповіла про стосунки із чоловіком та свекрухою в програмі “У формі #зірки”. Яка Марина Бех-Романчук поза спортом?

Військовий під час прогулянки з дружиною став свідком, як хлопець вирвав з рук жінки її сумку. Він не залишився осторонь, а почав переслідувати зловмисника та врешті затримав його.

keyboard_arrow_up