Люди

55-річний Андрій Зінгайло жартує, займається спортом ще з пелюшок. Велосипед, пробіжка, тренажери і футбол – це...

Олександру Распутняку - 20 років. І він працює кондуктором в  "Електротрансі".  Слухає «Sсorpions»...

Пані Тамара на пенсії і своєю фізичною формою вона може втерти носа будь-кому. По кілька годин жінка розминається, тренує...

Його звати Борис Нікітішин, йому 24 роки і він працює в дитячому садочку. Майстерно заплітає дівчаткам косички, танцює...

Три роки тому Наталя Гончарук з Чорного Острова до лікарні прийшла своїми ногами. Повернулась додому вже на милицях. Жінка не може ходити і щодня долає сильний біль.  Їй потрібна операція, аби хвороба не прогресувала. Та грошей її сім’я не має.  

На одній сцені зберуться найкращі діджеї світу. Переможцю обіцяють успішний контракт на сто тисяч євро. Поборотись за право бути там хоче хмельничанин Ростислав Поляруш. Діджею терміново потрібна підтримка у вигляді «лайків», прослуховувань і поширень.

Робота з предметами під музику. Дівчатка відмовляються від дитячих пустощів заради спорту.  Щотижня маленькі гімнастки проводять в залі не менше 6 годин. А все заради граційного і емоційного виступу.  Журналісти vsim.ua трохи відкрили двері гімнастичного залу. Від маленьких спортсменок дізналися про режим та особливості тренувань. 

Нова керівниця управління торгівлі Руслана Сідлецька візьметься за стихійну торгівлю. Як і попередники, планує навести лад на алейці біля овочевого ринку, що на перехресті Вайсера і Проскурівського підпілля.  

Молода медсестра Ілона Купко з Хмельницького, яка "засвітилася" на кастингу "Х-фактору", презентувала свій другий кліп. У кліпі на пісню «Хое-хое» 24-річна дівчина розповіла про секс.    

У День Валентина в міському РАЦСі побрались Анатолій та Наталія. Нареченій 54 роки. Жениху – 63. У молодят є дві дорослі доньки. Вони одружуються вже не вперше. 

Минає рік, як у Хмельницькому запрацювала патрульна поліція. До кінця грудня на vsim.ua з'являтимуться історії з роботи поліцейських. Чого навчилися, що побачили і де відзначилися - про це все дізнавалися наші журналісти. 

Минає рік, як у Хмельницькому запрацювала патрульна поліція. До кінця грудня на vsim.ua з'являтимуться історії з роботи поліцейських. Чого навчилися, що побачили і де відзначилися - про це все дізнавалися наші журналісти.  

Минає рік, як у Хмельницькому запрацювала патрульна поліція. До кінця грудня на vsim.ua з'являтимуться історії з роботи поліцейських. Чого навчилися, що побачили і де відзначилися - про це все дізнавалися наші журналісти. 

Анатолій Яковлев створює із дерева справжні шедеври. Козацька зброя та шоломи, різблені шкатулки й тарелі, картини, мініатюри церков та гармати. На один виріб витрачає від 10 днів до кількох років. Але вироби не продає.