Люди

Люди

Все частіше на вулицях Хмельницького можна помітити темношкірих іноземців. Запросили одного із них в гості до редакції. 21-річний Блессінг понад рік тому приїхав із Зімбабве навчатися в ХНУ. За цей час він навчився говорити українською.  В інтерв’ю африканець розповів, як йому живеться в Хмельницькому. Поділився враженнями від речового ринку, розказав про расизм збоку хмельничан і порівняв місцеві дороги з африканськими. Детальніше - в матеріалі.

Їх називають “хрустиками”, а залізних коней - “смертю на колесах”. А за участі мотоцикліста в ДТП, люди обов’язково назвуть його винним. Байкери з Хмельницького відповіли своїм хейтерам.  Дізнавайтеся їхню думку в матеріалі.

У Кам’янці-Подільському перехожа помітила двох літніх людей, які мали занедбаний вигляд. Пенсіонерки розповіли: живуть казна-як, бо все забрала рідна племінниця, яка є опікункою. Розповідаємо деталі.

Шкіряні куртки, брутальні погляди та реви “залізних конів”. Все це сьогодні, 9 жовтня, можна було спостерігати на Проскурівській. Там десятки хмельницьких байкерів зібралися проводжати мотосезон. Що відбувалося в центрі міста, дивіться та читайте в репортажі.

Єпископа з Хмельниччини, який помер у 2003 році, хочуть проголосити святим. Документи про його життя вже надіслали у Ватикан. Що про це відомо?

32-річна Марія разом із чоловіком і дитиною переїхали з Хмельницького. Тепер вони жителі Баламутівки, де є проблеми з водогоном, світлом та інтернетом. Чому молода сім’я перебралася в село, чим там займаються і як влаштовують собі романтику - дивіться та читайте в інтерв’ю.

Замість щеплення - підробка документа. Така практика вже стає поширеною в Україні. Хмельничани кажуть: ціна за фальшивий Covid-сертифікат може сягати 150 доларів. Виготовляють їх сімейні лікарі. Розповідаємо, як займаються підробкою в Хмельницькому.

37-річна хмельничанка Олена вакцинувалася і вже за два місяці отримала позитивний ПЛР-тест. Що розповідає і чи дійсно вакциновані легше переносять симптоми Covid-19?

У другому випуску реаліті-шоу “Холостячка” хмельничанин Олег побував на побаченні зі Златою Огнєвіч. Чоловік влаштував романтичну зустріч на даху.  Як він коментує перше побачення із холостячкою та що про його участь в проєкті кажуть хмельничани?

Можуть “шопитися”, не виходячи з камери, користуватися інтернетом чи жити з усіма зручностями. Розповідаємо про життя ув’язнених в хмельницькому СІЗО, у тому числі вагітних та неповнолітніх. 

keyboard_arrow_up