Люди

Минає рік, як у Хмельницькому запрацювала патрульна поліція. До кінця грудня на vsim.ua з'являтимуться історії...

Минає рік, як у Хмельницькому запрацювала патрульна поліція. До кінця грудня на vsim.ua з'являтимуться історії з роботи...

Минає рік, як у Хмельницькому запрацювала патрульна поліція. До кінця грудня на vsim.ua з'являтимуться історії з...

Анатолій Яковлев створює із дерева справжні шедеври. Козацька зброя та шоломи, різблені шкатулки й тарелі, картини, мініатюри...

Учасниця кастингу "Х-фактор" Ілона Купко пише новий хіт «Хое-хое» та планує зйомки еротичного кліпу

На кастингу популярного шоу хмельничанка Ілона Купко "порвала" зал своєю піснею "Опа-опа.Тише-тише". 23-річна медсестра окрім пісень пише вірші та малює. А ще співає лірику та реп. Ілона жартуючи розповідає про кастинг та власні любовні стосунки. Дівчина вже обрала сценічний псевдонім та готує новий хіт «Хое-хое». 

Хмельничанин, який втопився в Затоці, мріяв про відпустку і море

Дмитро Педосюк працював у «Хмельницькгазі». Йому було всього 31. Про омріяний відпочинок  часто говорив своїм колегам. Перший же день на морі став для нього останнім в житті.

Думка дня: "Ми тут самі по собі, а влада сама по собі"

Про що думають перехожі, з якими настроєм поспішають на роботу чи гуляють у вихідні? У кожного свої плани, ідеї та проблеми. Про що говорять на вулицях Хмельницького, дізнавалися журналісти «ВСІМ».

Думка дня: «Не вистачає зарплати, щоб прогодувати чотирьох дітей»

Про що думають перехожі, з якими настроєм поспішають на роботу чи гуляють у вихідні? У кожного свої плани, ідеї та проблеми. Про що говорять на вулицях Хмельницького, дізнавалися журналісти «ВСІМ».

Багатонаціональний Хмельницький: як живуть у місті найбільші народності

Вони сповідують іншу віру, дотримуються власних традицій і вважають Хмельницький своєю Батьківщиною. Наше місто є домівкою для багатьох національних громад. На прикладі трьох сімей журналіст «ВСІМ» розкриє традиції різних народів світу.

Микола Балема: Можливо, на 25-ту річницю незалежності України будуть марширувати під мою музику

Численні нагороди та звання, слава та визнання, гастролі Україною та за кордоном... Цього могло і не бути, якби у 5 років Миколі не подарували гармошку. Про те, як зі звичайного сільського хлопчика виріс відомий композитор дізнавалися журналісти "ВСІМ".

Начальник патрульної поліції Хмельницького розповів про «іспити» на дорозі та провокаторів

Нова поліція – нові правила. Молоді патрульні вирішують конфлікти без застосування зброї та фізичної сили. Постійно знаходяться «під прицілом», бо подобаються не всім. Головний коп Хмельницького Олег Костенко каже – їх провокують, але вони не ведуться.

Вiдомi люди вітають хмельничан з наступаючим Новим роком та Рiздвом Христовим

Всі пригадують, яким був для нас 2015 рік та загадують різноманітні бажання вже на наступний. Здоров’я, посмішок на обличчях і побільше грошей у гаманцях бажають відомі містяни читачам vsim.ua.

Мода на пампушок: хмельничанка з розміром "плюс" сміливо демонструє тіло у бікіні

Модель Марина Рудницька каже, що не ображається, коли їй натякають на округлість її форм. Вона не виснажує себе дієтами та сміливо красується у коротеньких спідничках і маленьких сукнях. Своїми формами дівчина зробила успішну кар’єру. Про це вона розповіла журналістам «ВСІМ».

Відвага і відчайдушність хмельничан:  історії бійців АТО та тих, хто  їм допомагає

Військові пішли, бо розуміли, що Україну треба захищати. За ними рушили волонтери, бо знали, без їхньої підтримку не обійтися. Так, в умовах війни, народилася велика сім’я. «ВСІМ» зібрала воєдино історії хмельничан, які публікували на сайті протягом 2014-2015 років.