Люди

Люди

Олександр Лопатюк був на найвищій точці України сотню разів. Свій ювілейний похід він здійснив нещодавно. Як це було,...

play_circle_filled

У понеділок, 14 жовтня, відзначатимуть День захисника України. Цей день є офіційним вихідним. Чи знають...

Хмельничани активно користуються соцмережею Instagram — фотографуються та завантажують світлини. Ми підготували для вас чергову...

Найвищу точку України чоловік збирається підкорити всоте.  Чого тільки не було на шляху: то ледь вітром не здуло, то...

Красиві дівчата, осінні пейзажі та сімейні світлини. Дивіться чергову підбірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Максим і Варвара займаються танцями змалечку. Результат не змусив довго чекати. Вони стали переможцями Кубку світу. Далі на них чекають ще серйозніші змагання.

Продавці кави вже давно придумали спосіб отримувати бонус до зарплати. На видному місці вони залишають цікаві написи і малюють “мімішні” картинки. Як фантазують бариста у Хмельницькому, щоб заробити копійку, читайте далі. 

Хмельничани активно користуються соціальною мережею Facebook. Вони пишуть пости та обговорюють публікації інших. Про актуальні теми цього тижня дізнавайтеся із нашої традиційної підбірки.

Хмельничани активно користуються соцмережею Instagram — фотографуються та завантажують світлини. Ми підготували для вас чергову підбірку публікацій. До неї відібрали найкращі фото хмельничан за цей тиждень.

Перший офіційний будинок розпусти запрацював у місті в 1890-х роках. Звався він “Салон мадам Беті”. Там працювали шестеро дівчат. Були також “одиночки” та “таємні” борделі під прикриттям курсів шиття.  Про цікаві факти з історії та чи є заклади розпусти у сучасному Хмельницькому, дізнавайтеся у нашому матеріалі. 

Олександр Киричишин отримав "Орден за мужність" III-го ступеня.

У Хмельницькому роблять операції з корекції краси. Підтягують шкіру повік, прибирають клаповухість, корегують ніс та підкачують губи. 99,9 % клієнтів - жінки. На які операції вони готові? Та що собі підправляють чоловіки, читайте у нашому матеріалі.

Десятки викликів за добу та ненормований графік. Хмельницькі рятувальники практично живуть на роботі.  Як несуть службу, чого бояться та від чого застерігають хмельничан, читайте у нашому матеріалі.

Володимир Уткін витяг з-під криги двох братиків. За це його назвали "героєм-рятувальником" року. Сьогодні його урочисто привітав глава держави.

keyboard_arrow_up