Люди

Люди

Нині знімати короткі відео - чи не найпопулярніше заняття активних користувачів соцмереж.  Дозволяє це робити платформа TikTok. Що публікують там хмельничани?

Вільного часу у хмельничан побільшало, а разом із тим і роботи в патрульних. Містяни стали частіше пити в громадських місцях, а також з’являтися в них нетверезими.

Красиві дівчата та сімейні світлини.  Дивіться підбірку найкращих фото з Instagram тижня, що минає. 

Від ранку соцмережі рясніють святковими дописами та яскравими світлинами.  Хмельничани діляться своїми фото у вишиванках.  Гортайте підбірку та милуйтеся українськими символами.

Поїхати на заробітки зараз можуть лише ті, хто встиг до карантину отримати усі необхідні для цього документи. Щоправда, якщо у вас немає власного автомобіля, то зробити це вкрай важко, адже пасажирські перевезення нині під забороною. Які ще труднощі чекають на заробітчан та як вони з ними борються, читайте далі.  

Оголені частини тіла й мінімум одягу. Дивіться підбірку пікантних фото з Instagram тижня, що минає. 

В прибережній зоні Південного Бугу вона поставила намет, який слугував замість будинку.  Змайструвала пічку для приготування їжі та садила город. Що змусило жінку жити в таких умовах із малолітніми дітьми та де зараз її старший син, читайте в матеріалі на нашому сайті.

Хмельницька міськрада отримає нового депутата. Ним стане Олександр Полудніцин. Він замінить Олега Гунька у «Свободі».

Облвійськкоматом тепер керуватиме Костянтин Радченко. Він має ступінь кандидата наук та у минулому був артилеристом. Дізнавайтеся інші факти про нього.

На мітинг вийшли перевізники, водії та звичайні пасажири. Вони просили відновити  міжміські, міжобласні та міжнародні транспортні перевезення.  Про свої проблеми розповіли  журналістам vsim.ua.

keyboard_arrow_up