Люди

Люди

Власники сучасних телефонів знають: створити фото - не проблема. Попри це, не втрачають своєї популярності професійні фотосесії. Журналісти vsim.ua дізналися, які зйомки замовляють хмельничани й скільки це коштує.

46 тисяч гривень мають витратити на придбання чотирьох відзнак почесного громадянина. Раніше ці відзнаки обходилися у трохи більше тисячі гривень за штуку.

Раніше Руслан Герасимчук був заступником начальника ГУНП. Відомо, що йому 42 роки і він народився у Старокостянтинові. За даними найновішої декларації, у Руслана Герасимчука немає власного житла та автомобіля.

“У СРСР жилося краще”, - типовий вислів, притаманний багатьом людям старшого покоління. Та чи дійсно це так, ми запитали в пенсіонерки з Хмельницького. 83-річна жінка поділилася історією не з підручника, а зі сторінок власного життя.

Троє хмельничан отримали звання отримали звання заслужених, ще один мешканець області — орден.

Новий ректор навчального закладу — Олександр Луцький. 2014 року він брав участь у бойових діях на Сході. Новий ректор мав ступінь кандидата педагогічних наук.

Зеленський призначив на посаду судді Ольгу Кирик. Вона навчалася у ХУУПі та працювала помічником судді.

Володимир Зеленський відзначив лікарів з нагоди їх професійного свята.

Красиві дівчата та сімейні світлини. Дивіться підбірку фото з Instagram тижня, що минає.  

Обов’язковим складовим українського імені є по батькові. Вона визначається за іменем батька дитини. Інколи у чоловіків буває подвійне ім’я.

keyboard_arrow_up