Люди

Люди

Пліснява у групах, укритті та аварійний дитячий майданчик.  На такі проблеми скаржаться батьки дітей садочку №6. Просять звільнити з посади директора. Розповідаємо, що відомо про ситуацію в закладі і як проблему коментують в департаменті освіти. 

Валерію 37 років. Він — сержант у 72-й окремій механізованій бригаді іме­ні Чор­них За­по­рож­ців.  За останні 9 місяців — це вже третя нагорода захисника. 

На щиті додому повертається Василь Соколюк з Ізяславської тергромади. Понад рік Воїн вважався зниклим безвісти. Рідні жили надією на диво.

Життя Павла Каліновського обірвалося на Харківщині.

“Моє кохання!” - такі слова промовляла дружина захисника, стоячи біля його труни. Ігор Плаксій був добровольцем. Вони з сім’єю переїхали у Хмельницький з Луганська у 2014 році.

Він мешкав у селі Маниківці.  Там його і поховали 29 травня. 

Він пройшов Косово, Кувейт, Ірак та Афганістан.  А нині нищить ворогів на рідній Україні.  Олександр вже 24 роки несе військову службу.  Він зізнається, що жодна з місій не була таким пеклом, як війна на рідній землі. 

Олександр Гуцалюк був кулеметником. Руслан Плахов – штаб-сержантом.

Іван має багатий досвід та вражаючу службову біографію.  Він розміновував дороги та техніку в Афганістані, а тепер займається цим для своєї Батьківщини.  За те, що відновив підбитий танк його нагородили медаллю «За військову службу Україні».

keyboard_arrow_up