Люди
photo_camera

Службовці міської ради говорять, офіційного дрес-коду у них немає. Але на роботу чепуряться на всі сто.  Панянки новим...

21-річний Артур, який хоче стати інженером, влітку підробляє рятувальником на хмельницькому пляжі. Хлопець надає перевагу...

Хмельницькі поліцейські надзвичайно активні користувачі соцмереж. Світлини з відпочинку, патрулювання чи селфі. Що ж найчастіше...

Анатолій Закордонець на пенсії. Вже рік він ходить у парк Чекмана займатись на тренажерах. Чоловік розминається на брусах,...

З палаючої квартири на Зарічанській врятували Ларису Дунаєвську. Жінка отруїлась чадним газом і отримала страшні опіки.  За життя хмельничанки лікарі боролись три дні.

У День молоді в Хмельницькому відзначають п'ятий ювілейний "Green Fest". Чекають більше 10 тисяч людей.  З чого починався еко-фестиваль, де брали гроші і хто працював над його організацією? Про історію одного з найяскравіших фестивалів у Хмельницькому розповів його організатор і головний ідейник Степан Кушнір. 

Наталя Гончарук хоче подавати до суду на ортопедичне відділення обласної лікарні. Три роки тому їй там робили операцію, аби виправити деформацію кісток. Жінка впевнена, що саме через фатальну помилку хмельницьких лікарів тепер не ходить.  

Степан Ісков працює начальником охорони. Перед тим як бігти на роботу, приходить у парк Чекмана позайматись спортом. Неодмінно розминає руки і ноги, робить розтяжку та підтягується на брусах. Знайомтесь з 54-річним хмельничанином, якому фізична підготовка потрібна для роботи.

За свої 4 рочки Аня пережила вже три операції. У дитини лікарі діагностували вроджену ваду серця.  Батьки просять усіх небайдужих допомогти.   

На них чорна форма, на поясі - зброя, в руках - велосипед. Їхня локація – парк імені Чекмана. Тут за один день нарізають на двоколісному близько 40 кілометрів.   Лейтенанти поліції розповіли vsim.ua про особливості роботи у велопатрулі.

У Хмельницькому будують велосипедні доріжки. Але велик є не в кожного. А точок, де можна його дістати напрокат, небагато. Журналісти vsim.ua обійшли кілька адрес та дізнались в скільки обійдеться прокат вело.

Мальвіна Олексіївна на пенсії. Після того як жінка перехворіла у 26 років, відтоді щодня приходить у парк Чекмана позайматися спортом.  Неодмінно робить розтяжку, віджимається і навіть сідає на шпагат. Знайомтесь з 71-річною хмельничанкою, яка каже, що спорт врятував її життя. 

Такі схожі і водночас різні. Близнюків інколи неможливо розрізнити. Але батьки завжди точно знають де котра дитина. Журналісти vsim.ua дізналися, чому батьки одягають близнят в одному стилі та як це сприймають самі діти?

Вони дружно розминаються і бігають по парку ногу в ногу.  Поки за чотиримісячним малюком приглядає тато, Альона підтримує себе у формі разом з старшою донечкою. Знайомимось з 29-річною хмельничанкою, яка важку професію «мама» чудово поєднує зі спортом.   

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook