Люди

Люди

Марина Бех-Романчук виграла кілька престижних змагань у Європі.   

Попередні дані свідчать про перемогу чинного міського голови Олександра Симчишина. Ми звернулися до решти кандидатів з питанням про їхні плани на майбутнє.

Двох мешканців області нагородили почесними званнями. Ще одну хмельничанку — орденом.

У неділю проголосували менше половини мешканців області. Така явка є помітно нижчою, ніж у 2015 році. Шість експертів назвали причини ігнорування виборів.

Іноземець мандрує світом на велосипеді. Під час своєї подорожі зробив зупинку в Хмельницькому. Погуляв “стометрівкою”, був на набережній і навіть посадив дерево. Які має враження від міста?

Нову назву хочуть дати вулиці, яка названа на честь російського письменника. Вулиці пропонують присвоїти ім’я одного з почесних громадян міста.

Новим ректором  навчального закладу стала Ірина Ковтун. Жінка раніше працювала на посаді проректора з нормативного та науково-методичного забезпечення.

Вадим Собко вирішив залишити посаду директора КП БРЕД. На цей момент він є кандидатом в депутати міськради.

COVID-19 у чоловіка виявили ще у серпні. Після чого на нього чекав важкий шлях до одужання. Лікували чоловіка у кількох медзакладах. 

З року в рік популярність кожного імені змінюється. Одні імена батьки дають дітям рідше, а інші — частіше. Протягом 70 років у Хмельницькому були популярними десять жіночих імен. Тим часом чоловічих було лише п’ять.

keyboard_arrow_up