Хмельничани попрощалися з Героєм Віталієм Капітулою

Хмельничани попрощалися з Героєм Віталієм Капітулою
  • Військовий не поборов важку хворобу.

Сьогодні, 11 грудня, у Хмельницькому провели в останню путь Віталія Капітулу. Він тривалий час боровся з тяжкою хворобою, але не зміг її подолати. Йому було 50 років.

Про це повідомили у ТРК «Місто».

Про Віталія згадував його близький друг Олександр. Він розповів, що їхнє товаришування тривало майже все життя. Каже, Віталій був людиною, яку дуже поважав — за характер і готовність допомогти у будь-яку хвилину.

Олександр зазначив, що Віталій сам прийняв рішення піти служити. За його словами, це була людина, на яку завжди можна було покластися. Відкрита, щира, уважна до інших — так його згадують рідні та друзі.

«Віталік назавжди залишиться в моєму серці. Це неможливо забути. Таких людей потрібно пам’ятати й розповідати про них наступним поколінням», — сказав друг.

Відомо, що з 2022 року Віталій Капітула служив у 67-й окремій механізованій бригаді. Пізніше занедужав і майже рік лікувався в одному з медзакладів області. 10 грудня його серце зупинилося.

Героя поховали на кладовищі в мікрорайоні Ракове.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up