На війні загинули троє військових з Хмельниччини

На війні загинули троє військових з Хмельниччини
 • 22-річний Назар Ковальчук отримав смертельні травми в Запорізькій області.
 • Олександр Маховський був поранений в Луганській області та помер в Хмельницькій лікарні.
 • Ско­ро­падсь­кий Ігор загинув на Бах­мутсь­ко­му нап­рямку.

Ще троє воїнів з Хмельниччини поклали свої життя у боротьбі проти російського окупанта. Трагічні звістки повідомили у громадах. 

Назар Ковальчук

28 січня 2024 року у боях за Україну отримав мінно-вибухову травму молодий захисник Назар Ковальчук поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області. Осколкове поранення, отримане під час виконання бойового завдання, виявилось несумісним із життям хлопця. Назар Ковальчук помер 31 січня 2024 року у лікарні. На фронті хлопець був помічником гранатометника батальйону оперативного призначення.

Відео дня

Прощання з 22-річним захисником відбудеться 3 лютого у Нетішині. Поховають солдата у селі Садки на Острожчині. З 3 по 5 лютого на території Нетішинської міської територіальної громади оголошено жалобу.

 

Маховський Олександр

З чес­тю ви­ко­ну­вав свя­щен­ний обов’язок — за­хи­щав на­шу Дер­жа­ву від ро­сій­сько­го оку­пан­та - Маховський Олександр Миколайович, з яким прощалися сьогодні, 2 лютого, в Старокостянтинівській громаді.

5 грудня 2023 року Олександр отримав важке поранення під час бою в районі населеного пункту Нововодяне Луганської області. Переніс операції, боровся за життя, але 30 січня 2024 року серце мужнього захисника зупинилося в реанімаційному відділенні Хмельницької обласної лікарні, інформують у громаді. Поховали Олександра Маховського на сільському кладовищі.

 

Ско­ро­падсь­кий Ігор

Від­дав най­до­рож­че — своє жит­тя ще один муж­ній, хо­роб­рий за­хис­ник рід­ної зем­лі — Ско­ро­падсь­кий Ігор Олек­сійович 1984 ро­ку на­род­ження. Це сталось 31 січ­ня 2024 ро­ку на Бах­мутсь­ко­му нап­рямку До­нець­кої об­ласті під час ви­ко­нан­ня бойово­го зав­дання. Ігор був жи­телем се­ла Юров­щи­на Но­во­ла­бунсь­ко­го ста­рос­тинсь­ко­го ок­ру­гу. У чоловіка за­ли­ши­ла­ся ма­ма та два си­ни.

«Важ­ко знай­ти сло­ва вті­хи, не­мож­ли­во за­го­їти біль та гір­ко­ту від втра­ти рід­ної, близь­кої лю­ди­ни, та не­хай доб­рий, світ­лий спо­мин про по­кій­но­го за­хис­ни­ка, на­зав­жди за­ли­шить­ся у пам’яті рід­них, дру­зів, бойових поб­ра­ти­мів, усіх, хто знав його. Щи­рі спів­чуття ро­ди­ні за­гиб­ло­го за­хис­ни­ка Ук­ра­їни. Низь­ко схи­ля­ємо го­ло­ви у віч­ній скор­бо­ті пе­ред світ­лою та віч­ною пам’ят­тю Ге­роя», — ін­формує ста­рос­тинсь­кий ок­руг.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Наталя Томин

  Вічна пам'ять
 • Алла Мазур

  Вічна пам'ять Героям
 • Олександр Лозяний

  Вічна пам'ять героям!!!  З Богом відпочивай те..

keyboard_arrow_up