На війні загинуло п'ятеро воїнів з Хмельниччини. Імена

-
Володимиру Барвінку було 40 років.
-
Ігорю Бережанському – 37.
-
Івану Лаврову лише виповнилось 31.
-
Олексію Федькову назавжди 35 років.
-
Юрію Шпаку навіки буде 40.
Хмельниччина продовжує втрачати найдорожче у війні — своїх людей. Цими днями гіркі новини надійшли п'ятьом родинам з області.Матір втратила любого сина, дружина - коханого чоловіка, діти – турботливого батька.
Володимир Барвінок

Барвінок Володимир Васильович був старшим солдатом. Він мешкав у селищі Віньківці. Народився захисник 19 липня 1983 року.
Як повідомили у громаді, оборонець загинув 20 червня 2024 року. Йому було 40 років...
Ігор Бережанський
Бережанський Ігор Іванович також був мешканцем Віньковецької громади. Він народився 25 липня 1986 року в селі Пилипи Олександрівські. На війні чоловік мав звання майора. Він загинув 20 червня 2024 року на 37-му році життя.
У понеділок, 24 червня, з воїном попрощаються у Хмельницькому.
Іван Лавров
Іван Миколайович був жителем села Шатава. Він народився 16 червня 1993 року. А 20 червня 2024 року загинув. Це сталось на Донецькому напрямку внаслідок штурмових дій з боку росії.
«Низько схиляємо голову перед патріотизмом Воїна, який мужньо захищав рідну землю від окупанта та віддав найцінніше – своє життя – за наше мирне небо, спокій та майбутнє України», написали у Маківській громаді.
Про час та місце поховання повідомлять пізніше.
Олексій Федьков
Олексій Володимирович Федьков був уродженцем села Гречинці. Як повідомляють в Летичівській громаді, захисник загинув виконуючи обов'язки військової служби 6 червня 2024 року в Херсонській області. Героєві було 35 років. Учора, 22 червня, мешканці Летичівщини попрощалися із оборонцем.
«Як багато ще не встиг Олексій у своєму житті. Війна забрала у матері сина, у дружини коханого чоловіка, у донечки та синочка – турботливого татуся, у братів – дорогого брата, в однокласників, друзів і бойових побратимів – вірного товариша. Непоправна родинна втрата відгукнулася болем у серцях кожного, хто знав Олексія, навчався з ним, працював, спілкувався, товаришував», – висловили слова співчуття у громаді.
Юрій Шпак
Юрій Володимирович був жителем села Комарівка. Він народився 1984 року. У Крупецькій громаді кажуть, що 31 січня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу з воїном був втрачений зв'язок, він вважався весь цей час зниклим безвісти. Лише 17 червня 2024 року під час обміну тілами солдатів Шпак Юрій був опізнаний дружиною. Він загинув в районі населеного пункту Работине Запорізької області.
У понеділок, 24 червня, Герой повернеться додому «на щиті».
Читайте також: У Хмельницькому попрощались із полеглим бійцем Андрієм Візовським
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
VV Wssim
Ніла Петраш
В.
Людмила Шевчук