На війні загинув 21-річний випускник прикордонної академії Максим Шмирко

На війні загинув 21-річний випускник прикордонної академії Максим Шмирко
На фото Максим Шмирко/Чемеровецька територіальна громада
  • Війна забрала життя 21-річного Максима Шмирка із Чемеровецької громади.
  • Юнак нещодавно став лейтенантом прикордонної служби.

Війна обірвала життя юного офіцера-прикордонника з Хмельниччини — Максима Шмирка. Він прожив лише 21 рік, встиг зробити перші кроки у дорослому житті та кар’єрі, але війна обірвала його шлях.

Про загибель юнака сповістила Чемеровецька селищна рада Кам'янець-Подільського району.

Максим Олександрович Шмирко народився 16 лютого 2004 року в селі Сокиринці. У 2021 році закінчив Сокиринецьку школу та вирішив присвятити себе військовій справі — вступив до Хмельницької національної академії Державної прикордонної служби України.

Навчання давалося йому успішно: 29 березня 2025 року Максим отримав диплом і офіцерське звання лейтенанта. У молодому віці він став заступником начальника третьої прикордонної застави у складі комендатури швидкого реагування. 

Проте 1 вересня 2025 року життя Максима обірвалося. Він загинув у стрілецькому бою з окупантами біля населеного пункту Веселе Покровського району на Донеччині.

«Максим не встиг побудувати власну сім’ю, здійснити свої мрії, але зміг зробити найважливіше — стати мужнім воїном, захисником нашої Батьківщини», — йдеться у повідомленні громади.

Максимові навіки залишиться 21...

Про чин похорону з Героєм у громаді буде повідомлено додатково.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (96)
  • Валентина Римарчук
    Вічна пам'ять Герою
  • Валя Коруна
    Світла і вічна пам'ять Герою України Царство небесне Щирі співчуття рідним 💔💔💔💔
  • Світлана Коваль
    Вічна пам'ять Герою, рідним щире співчуття.
  • Анна Підгурська
    Вічна світла памятьГерою!

keyboard_arrow_up