На війні загинув водій тролейбуса Віктор Васильєв. Він був зниклим безвісти

На війні загинув водій тролейбуса Віктор Васильєв. Він був зниклим безвісти
  • Віктор служив у морській піхоті. 
  • Майже рік його вважали безвісти зниклим. 

«На щиті» додому повернувся воїн Віктор Васильєв. У мирному житті він працював водіїв тролейбуса, а з початком вторгнення став на захист країни. Служив у морській піхоті на Донецькому напрямку. 

Про втрату повідомили у КП «Електротранс». 

Віктор Васильєв - частина “Електротрансу” понад 10 років. Наприкінці 2014 року він розпочав навчання на водія тролейбуса, а вже навесні 2015 року вперше виїхав на маршрут. Його пам’ятають як щиру, врівноважену й відповідальну людину, яка завжди з повагою ставилася до своєї справи та колективу.

Віктор двічі повертався у рідне депо після вимушених перерв у роботі. А з початком повномасштабної війни чоловік взяв до рук зброю. Він служив у морській піхоті на Донецькому напрямку.

Захисник загинув 20 травня 2025 року. Стала відомо це лише зараз, адже майже рік воїн вважався зниклим безвіст. Віктору Васильєву назавжди 43...

Читайте також:

У Хмельницькому попрощалися із сержантом Олександром Александровичем

На війні загинув працівник АТ «Хмельницькобленерго» Ігор Токар

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (43)
  • Галина Луцик
    Вічна пам'ять і Царство Небесне Герою.
  • Наташа Юзвак
    🇺🇦🇺🇦🇺🇦 ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ, які віддали свої життя за Україну 💔🖤
  • Нина Акина
    Вічна пам'ять
  • Олена Зайченко
    Вічна пам'ять Герою.

keyboard_arrow_up