Після двох років полону на Хмельниччину повернувся воїн Володимир Гнап

- Військовий провів у полоні на окупованій Луганщині 2 роки і 4 місяці.
Після двох років у російському полоні на рідну землю повернувся військовий Володимир Гнап. Односельці зустріли захисника з українським стягом, квітами, хлібом на вишитому рушнику та сіллю.
Про це повідомило видання Городок.City.
38-річного захисника обміняли разом зі 102 побратимами 14 вересня цього року. Кілька днів назад, 13 жовтня, вперше за два роки він приїхав до своєї сім’ї у Хмельницький, а 15 жовтня — до рідного села – у Лісогірку Городоцької громади Хмельницького району. Для рідних – мами, сестри та племінниці така подія стала сюрпризом. В цей час вони працювали на городі й ні про що не здогадувалися. Коли побачили Володимира вдома – розплакались.
Рідні захисника зізнаються, що не бачили його два роки та чотири місяці. Тривалий час про Володимира не було жодної звістки. Сім’я шукала будь-яку інформацію, навіть зверталася до ворожки, а та стверджувала, що Володимир загинув. А потім дружина бійця отримала дзвінок від українських військових, які виходили з полону, телефонували й розповідали, що він живий.
14 вересня близькі побачили відео про обмін полонених, серед який був Володимир.
У Городок.City. розповіли, що Володимир Гнап добровільно пішов захищати Україну у 2015 році. Служба стала його покликанням.
— Останній мій бій був у селі Миколаївка Попаснянського району на Луганщині [у 2022 році]. Там я втратив свого побратима і отримав важке поранення — куля пройшла через плече і ногу. Через сильну кровотечу я знепритомнів і прийшов до тями вже в полоні, — розповів Володимир.
На полі бою його знайшли вагнерівці. Спочатку планували добити, але їх зупинив один із них. Так чоловік провів у полоні на окупованій Луганщині понад 2 роки.
— Це був жахливий період. Не було дня, щоб нас не били, не катували. І це робили українські зрадники, які почали працювати на ворогів, — поділився військовий.
Він також розповів, як опинився серед звільнених.
— Пам’ятаю, як нас посадили на літак і ми летіли через Білорусь. Коли приземлилися, зрозумів, що нас обміняли, — згадує воїн. — Перше місто, яке я побачив після полону — Дніпро. Нас зустріли, нагодували і направили на реабілітацію. Мене — у Вінницю. Через місяць я нарешті приїхав додому й обійняв дружину та сина.
Володимир зізнається, що наразі він відновлює здоров'я і нічого не планує, але основною його мрією залишається перемога України.
Нагадаємо, під час цього ж обміну, 14 вересня, з полону повернули 27-річного бойового медика з Хмельницького Дмитра Селютіна. Його історію ми розповідали в окремому матеріалі. А також серед звільнених з полону є також 22-річний прикордонник Денис Мотичко. Про нього читайте за посиланням.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Lena YamborkoНі родині,ні сім'ї ніяка ворожка не говорила,що чоловік загинув! Хто дав вам таке інтерв'ю цікаво, чи це допридумали??? І то що чоловік живий,знали практично одразу!
-
Наталя Біла🙏🙏🙏
-
Аріна ЛебедєваВоїну доземний уклін!!!!!! Люди Лісогірки Ви приклад для наслідування!!!!!! Це так важливо