Сім’ям полеглих бійців з Хмельницького району вручили державні нагороди

Сім’ям полеглих бійців з Хмельницького району вручили державні нагороди
Всі фото з Фейсбук-сторінки Анатолія Катеренчука
  • Посмертно відзначили шістьох захисників.

Сьогодні, 10 червня, захисників з Хмельницького району,  полеглих на російсько-українській війні, відзначили високими державними нагородами. Як йдеться в дописі райдержадміністрації, передали посмертні нагороди  родинам бійців з Розсошанської, Гвардійської та Чорноострівської громад. Таким чином воїнів вшанували за мужність та героїзм, які вони проявили у бою.

Так, вручили Ордени за мужність ІІІ ступеня(посмертно) сім’ям військовослужбовців:

  • Вадима Шаронова

Чоловік був родом з селища Лозове Розсошанської громади. Його життя обірвалося 15 лютого 2023 року в районі Бахмута Донецької області. Вадиму було 25 років.

Відео дня
  • Дмитра Дябола

Воїн народився у селі Перегінка Розсошанської громади. Дмитро вперше пішов захищати Україну у 2014 році. У 2019 році знову підписав контракт. Загинув молодший сержант на Херсонщині в листопаді 2022 року. Йому було 29 років.

  • Чернова Володимира

Захисник був  жителем Чорноострівської громади. На війні служив командиром взводу у гірсько-штурмовій бригаді. 6 жовтня 2022 року під час артилерійського обстрілу Володимир загинув. Це сталось поблизу села Ново-Кам’янка Херсонської області. Герою було 42.

  • Пододименка Юрія

Чоловік був мешканцем села Райківці Гвардійської громади. На війні служив у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Його життя обірвалось у жовтні 2022 року у Херсонській області.

  • Клончаника Едуарда

Герой родом із села Лапківці Чорноострівської громади.  Військовий був розвідником. Він загинув 26 лютого в Херсонській області, захищаючи незалежність та цілісність України від зазіхань російського агресора. 

  • Хитрого В’ячеслава

Старший солдат був жителем Розсошанської громади.

Читайте також: На "щиті" повернулись троє захисників з Хмельниччини

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up