У Хмельницькому попрощалися з воїном Сергієм Седзюхом: був єдиним сином і батьком двох дітей

У Хмельницькому попрощалися з воїном Сергієм Седзюхом: був єдиним сином і батьком двох дітей
  • Герой вважався зниклим безвісти.
  • Він загинув на Покровському напрямку.
  • Сергію навіки 34...

Сьогодні, 25 листопада, у Хмельницькому попрощалися з нацгвардійцем Сергієм Седзюхом. Він був для своєї родини єдиним сином та батьком двох дітей. 

Про прощання повідомило ТРК «Місто».

Сергій народився 12 березня 1991 року в Слобідці-Охрімовецькій, що на Віньковеччині. 22 серпня 2023 року був мобілізований і проходив службу в Національній гвардії України, у бригаді «Червона Калина».

Рідні та знайомі згадують Сергія як добру, світлу та працьовиту людину. Його знайома Тетяна розповіла, що знала Сергія з дитинства, адже з його мамою навчалися разом:

«Він був дуже світлою дитиною, завжди допомагав батькам. Працював і в Україні, і за кордоном — дуже роботящий. Батьки до останнього вірили, що він живий, що він у полоні… Дуже велика втрата. Сергій — Герой».

Тривалий час боєць вважався зниклим безвісти. Родина чекала на добру звістку, однак стало відомо, що воїн загинув, виконуючи бойове завдання на Покровському напрямку. Це сталося 6 липня 2024 року.

Сергію Седзюху було 34 роки. Поховали Героя на кладовищі у рідному селі Слобідка-Охрімовецька Віньковецької громади. Йому назавжди 34.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Натали Дячук
    Вічна та Світла Пам'ять! Щирі співчуття родині Героя!😢🙏
  • Лілія Плескань
    Вічна памʼять та шана Герою 🙏🏻
  • Зоя Молчанюк
    Царство небесне вічний спокій світла пам'ять Герою України. Щирі співчуття рідним.
  • Валентина Денейко
    Вічна та світла пам'ять Герою України. Щирі співчуття рідним та близьким.

keyboard_arrow_up