У Запорізькій області загинули двоє військових з Хмельниччини

- Дізнавайтесь імена тих, хто віддав життя за свободу і незалежність своєї країни.
Кров'ю і потом наші військові відвойовують кожен клаптик рідної землі. Часто віддають при цьому найдорожче - власне життя. Щодня на Хмельниччину надходять звістки про трагічну загибель наших воїнів. На Запоріжжі загинули двоє військових - це Ігор Богатир і Володимир Дуліч.
Ігор Богатир
Військовий родом із Кам’янець-Подільського району. Народився 1976 року в селі Кугаївці, де проживав і працював до війни. Трагічну звістку на своїй сторінці повідомив голова Кам’янець-Подільської міської ради Михайло Сімашкевич.
Ігор Ігорович був призваний до лав Збройних сил 21 березня цього року. Був водієм гранатометного відділення взводу вогневої підтримки. Відомо, що він загинув 3 жовтня. Трапилось це поблизу населеного пункту Копані Запорізької області. За життя нагороджений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».
Володимир Дуліч
Володимир був родом із села Троєщина, що у Шепетівському районі. Звістку про його загибель повідомив міський голова Полонного Франц Скримський.
- Біль, розпач, ненависть до ворога і лють! І кожного разу одна думка: "Будь проклята війна!", - написав мер.
Володимиру Дулічу назавжди залишилось 49 років. Він був водієм- радіотелефоністом стрілецького батальйону. Загинув 4 жовтня під час мінометного обстрілу. Трапилось це поблизу населеного пункту Новоандріївка Запорізької області. Дату та час прощання з Героєм обіцяють повідомити згодом.
Читайте також:
- На “щиті” повертаються троє військових з Хмельниччини: імена
- У Хмельницькому попрощались з 32-річним військовим Дмитром Стаховим
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Олена Шатковська
Іра Івасів
Алла Мельничук
Нина Тимощук