Військові, медики, волонтери: кого нагородили на Хмельниччині до Дня Конституції

Військові, медики, волонтери: кого нагородили на Хмельниччині до Дня Конституції
  • Жителів області відзначили державними та обласними нагородами.

Напередодні Дня Конституції України у Хмельницькому відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці ухвалення Основного Закону держави. Під час заходу відзначили жителів області, які зробили вагомий внесок у захист України, розвиток громад, волонтерський рух, медицину, культуру, освіту та інші сфери.

Про це повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Участь в урочистостях взяли начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, його перша заступниця Оксана Вжешневська, представники військових формувань, правоохоронних органів, місцевого самоврядування, ветерани, волонтери та громадські діячі.

Під час зібрання державними, урядовими та обласними нагородами відзначили мешканців Хмельниччини, які проявили професіоналізм, мужність та відданість своїй справі.

Зокрема, відповідно до указів Президента України орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородили Володимира Гусєва, орденом «За мужність» ІІІ ступеня — Володимира Семенюка. Почесне звання «Заслужений працівник культури України» присвоїли Ірині Труновій.

Відзнакою Президента України «Золоте серце» нагородили Людмилу Собуцьку та Раїсу Собуцьку. Почесну грамоту Кабінету Міністрів України отримав Олександр Марценюк, а Грамотою Верховної Ради України відзначили Інну Пікало та Тетяну Власюк.

Також військовим і ветеранам вручили відзнаки Президента України «За оборону України», відзнаки Хмельницької ОВА «За наближення Перемоги» та Почесні грамоти обласної військової адміністрації.

У Хмельницькій ОВА наголосили, що всі нагороджені своєю щоденною працею, службою та громадянською позицією зміцнюють область і державу, а їхній внесок є важливою складовою стійкості України в умовах війни.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up