Воювали на Донеччині: рідним загиблих захисників вручили державні нагороди

Воювали на Донеччині: рідним загиблих захисників вручили державні нагороди
  • Посмертно нагородили відзнаками п'ятьох Героїв з Хмельниччини.  Дізнавайтеся їхні імена та історії.

Вчора, 23 лютого 2024  року, рідним загиблих військових з Хмельниччини передали державні нагороди. А саме - п’ятьом сім’ям з Городоцької, Волочиської та Старокостянтинівської ОТГ. Про це повідомили в хмельницькому РТЦК та СП.

Відповідно до Указу Президента України відзнаку «За мужність» ІІІ ступеня  посмертно отримав:

Солдат Поліщук Андрій Павлович

Героєві було 37 років. Андрій Поліщук був навідником-оператором розвідувального відділення. Він мешкав у Городку. Чоловік 1986 року народження. Андрій Поліщук загинув 17 липня на Бахмутському напрямку. Він отримав поранення під час артилерійського обстрілу, завданого військовими формуваннями рф. 

Нагороду отримала– дружина Поліщук Тетяна Валеріївна.

Відео дня

Солдат Залуцький Павло Анатолійович 

Павло Залуцький народився в 1990-му. Був талановитим екскурсоводом, знайомив з історією Городоччини своїх земляків та гостей громади. Не один рік пропрацював в Городоцькому краєзнавчому музеї зберігачем музейних фондів.У січні 2023-го Павло Залуцький отримав повістку й вступив до лав ЗСУ. Пройшовши навчання за кордоном, став гранатометником аеромобільного відділення однієї з військових частин української армії. 18 березня в Бахмутському районі, що на Донеччині, внаслідок ворожого артелерійського обстрілу, Павло загинув.

Нагороду отримала – мати Залуцька Марія Валентинівна.

Старший солдат Дац Сергій Михайлович

Захисник народився 1974 року у селі Яхнівці. Він працював на волочиському заводі «Мотор Січ», а також займався підприємницькою діяльністю в сільському господарстві. Після повномасштабного вторгнення, 25 лютого 2022 року, пішов добровольцем до лав ЗСУ. Рятував своїх побратимів, закривавши собою від ворожого обстрілу. Від отриманих поранень загинув на Донецькому напрямку. В Сергія залишились батьки, дружина, двоє дочок та двоє онуків.

Нагороду отримала – мати Дац Валентина Михайлівна.

Солдат Степанюк Олександр Олександрович

Степанюк Олександр був жителем Старокостянтинівської громади. Загинув захисник 13 червня під час виконання бойових завдань, в районі н. п. Берестове Бахмутського району, Донецької області.

Нагороду отримала – мати Степанюк Валентина Миколаївна.

Солдат Пастух Олександр Леонідович 

Олександр Пастух.родом з Війтовецької громади. Народився Олександр 23 травня 1981 року. Вищу освіту здобував на кафедрі Політології Філософського факультету Київського університету ім.Т.Шевченка.

З 2014 року, після захоплення Росією Криму та частини Донецької та Луганської областей пішов добровольцем у батальйон "АЗОВ". Після повномасштабного вторгнення з 24 лютого був у складі 2 стрілецького батальйону Добровольчого Украї́нського Корпусу "Правий сектор".

Виконуючи бойове завдання поблизу Кремінної на Луганщині 29 вересня 2023 року, Олександр загинув 

Нагороду отримала – дружина Пастух Каріна Андріївна.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Галина Рощенко

    Вічна пам'ять героям, царство небесне, співчуття рідним.

keyboard_arrow_up