Загинув у бою на Харківщині: в Славуті попрощалися з Євгенієм Крачковським

Загинув у бою на Харківщині: в Славуті попрощалися з Євгенієм Крачковським
 • Сла­вутсь­ка гро­ма­да поп­ро­ща­ла­ся з во­їном Єв­ге­ні­єм Крач­ковсь­ким.

 • Йому назавжди залишиться 25 років.

 

 

Сьогод­ні, 12 трав­ня, Сла­вутсь­ка гро­ма­да поп­ро­ща­ла­ся з військовим Єв­ге­ні­єм Крач­ковсь­ким. Про це по­ві­до­мив ви­ко­нав­чий ко­мі­тет Сла­вутсь­кої місь­кої ра­ди на сво­їй сто­рін­ці у фей­сбу­ці.

Єв­ге­ній на­ро­див­ся 13 березня 1997 року в селі Ва­чів Сла­вутсь­ко­го району.

У 2015 ро­ці за­кін­чив «Сла­вутсь­кий про­фе­сій­ний лі­цей».

З квіт­ня 2017 по жов­тень 2018 року Євгеній Крачковський про­хо­див стро­ко­ву вій­сько­ву служ­бу.

До лав Зброй­них Сил Ук­ра­їни  його знову призвали 11 березня.

Сол­дат вій­сько­вої час­ти­ни А0281 Єв­ге­ній Крач­ковсь­кий за­ги­нув смер­тю ге­роя 7 трав­ня під час бою з ро­сій­ськи­ми оку­пан­та­ми у Хар­ківсь­кій об­ласті.

Попрощатись з во­їном, який по­жер­тву­вав сво­їм жит­тям за­ра­ди Ук­ра­їни, прий­шли сла­вут­ча­ни, вій­сько­вос­лужбов­ці, най­ближ­чі та най­рід­ні­ші лю­ди.

Віч­на пам’ять та сла­ва Ге­рою!

Читайте також:  Віталія Поліщука, який загинув на війні, проведуть в останню путь велоколоною

 

 

Коментарі (416)
 • Валентина Калантай

  Вічна пам'ять Герою України! Царство небесне! Низький уклін рідним,та щирі співчуття!
 • Любов Лісовик

  Вічна світла пам'ять Царство небесне Лебединим пухом земля щире співчутя родині низький уклін герою який захищав Україну
 • Наталія Солярик

  Вічна  і світла пам'ять Герою! Низький уклін та щирі співчуття рідним!
 • Галина Затерка

  😪

10:36 Гамалій спростував інформацію про ранкові вибухи на Хмельниччині 09:54 Хмельниччину відвідали представники Норвезького Червоного Хреста (ФОТО) photo_camera 09:07 Солярні символи та богиня у формі тризубу: в Хмельницькому відкрилась виставка вишитої сорочки (ВІДЕО) 21:02 На Хмельниччині поліцейські врятували життя прикутій до ліжка пенсіонерці (ФОТО) photo_camera Від читача 12:30 Пацієнт, якому вперше на Поділлі виконали трансплантацію серця - у доброму стані виписаний додому (відео) 20:25 На війні загинув 21-річний офіцер з Шепетівки 19:23 Хмельницька міськрада закличе США визнати путіна воєнним злочинцем 17:52 У Хмельницькому волонтерять пенсіонери з Польщі та Франції (ФОТО ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 17:16 Єдина в Україні «Крокодилова ферма» у Хмельницькому (Новини компаній) 16:44 У ЦНАПі запрацювала “гаряча телефонна лінія” 16:28 У вишиванки - з пелюшок. У Хмельницькому вітали новоспечених матусь photo_camera 15:53 Хмельничани виставили на аукціон раритетну бутсу футболіста Андрія Шевченка 15:27 На Хмельниччині підрядник привласнив 40 тисяч бюджетних коштів 14:37 Мешканця Білогір’я можуть посадити на 6 років за дитячу порнографію 13:35 На росії створили фейк про Хмельниччину: що пишуть вороги і як коментує влада 13:06 “Він - наша гордість”. Хмельницький попрощався з воїном Олексієм Лопатіним photo_camera 12:35 Долар та євро дорожчають. Курси валют в обмінниках Хмельницького (КАРТА) 12:19 У поліції Хмельниччини відкрили новий підрозділ. Шукають працівників 11:32 Вулицями Хмельницького курсує тролейбус з назвами міст-Героїв 11:12 Як у Хмельницькому проведуть День Героїв (ПРОГРАМА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up