Де перевірити зір дітям та дорослим у Хмельницькому

Де перевірити зір дітям та дорослим у Хмельницькому

Кожна друга людина має проблеми із зором. Особливо ця проблема розповсюджена серед дітей та підлітків, так як ігри за комп’ютером та планшетом повільно, але впевнено знижують гостроту зору. Навіть людям із зором у 100% варто час від часу перевіряти свій зір. Тим у кого ідеальний зір, можна перевіряти його раз на 2 роки. Тим, у кого робота пов’язана з комп’ютером, або тим, хто носить контактні лінзи, окуляри, має проблеми із зором, варто відвідувати офтальмолога хоча б раз на рік.

Саме тому, сайт vsim.ua вирішив допомогти тим, хто вагається чи й зовсім не знає, куди звернутись, аби там якісно перевірили зір та поставили правильний діагноз.

#партнерський проєкт

Зміст


Салон оптики Gold Vision

"Gold Vision" - це офтальмологічна допомога нового покоління, де проводяться сучасні види діагностики та лікування очних хвороб терапевтичними методами.

Що ви отримуєте з "Gold Vision"?

 1. Повна комплексна діагностика зору: У салоні оптики "Gold Vision" ви можете отримати повний перелік офтальмологічних обстежень, які допоможуть визначити стан вашого зору. Високотехнологічні прилади і кваліфіковані спеціалісти забезпечать точний аналіз зорової системи, виявляючи можливі проблеми та визначаючи потрібні заходи для поліпшення зору.

 2. Підбір методу корекції: На підставі результатів діагностики "Gold Vision" запропонує вам найкращий метод корекції для вашого зору. Це може бути вибір окулярів або контактних лінз, в залежності від ваших потреб і зручностей. В оптиці представлені найсучасніши методи для дітей по контролю короткозорості.

 3. Широкий спектр вибору окулярів та контактних лінз: У салоні представлений великий вибір окулярів і контактних лінз від провідних виробників. Ви знайдете моделі різних стилів і дизайнів, які підкреслять ваш індивідуальний стиль та забезпечать комфортне зорове сприйняття.

 4. Виготовлення окулярів та гарантію: Після вибору вам надається можливість виготовити окуляри на замовлення, і вони будуть налагоджені таким чином, щоб ідеально відповідати вашим потребам. Крім того, "Gold Vision" гарантує якість і надійність своїх виробів.

Адреса: вул. Подільська, 93/1, ТЦ Куб
Запис: 068 171 10 10
Адреса: вул. Кам’янецька, 13
Запис: 097 411 30 30
Графік роботи: ПН-СБ 10:00-19:00
Сайт goldvision.com.ua
Facebook /OpticaGoldVision
Instagram @optica.goldvision
Відгуки про Gold Vision, оптика


Подільський центр зору та естетичної медицини

Унікальний комплекс сучасного діагностичного обладнання в Подільському центрі зору та естетичної медицини гарантує надійну та точну діагностику зору для всіх вікових груп. Цей комплекс дозволяє виявити захворювання органу зору на ранніх стадіях, забезпечуючи ефективне лікування.

Центр пропонує розширений спектр послуг, що охоплюють всебічну діагностику зору. Цей процес включає в себе дослідження параметрів і структури очей, прогнозування динаміки для оцінки клінічної картини, аналіз результатів та складання індивідуального плану лікування. Діагностика проводиться в комфортних умовах і не вимагає попередньої підготовки пацієнта.

Офтальмологи центру виконують різні види оперативних втручань, включаючи видалення катаракти і імплантацію як монофокальних, так і мультифокальних кришталиків. Також вони проводять операції при захворюваннях сітківки ока, що робить цей центр одним із перших в регіоні, де такі процедури доступні.

Лазерна корекція зору виконується з використанням найсучаснішого німецького лазеру EX500 виробництва Alcon Wavelight, що дозволяє пацієнтам повернути ясний зір.

Поміж інших послуг також доступні терапевтичне, мікрохірургічне та лазерне лікування глаукоми, а також лікування короткозорості за допомогою спеціальних нічних лінз. Клініка пропонує і можливість підбору окулярів та контактних лінз за консультацією лікаря, що володіє всією необхідною інформацією про пацієнта.

Один із найбільших активів центру - його висококваліфікована команда лікарів, фахівців у галузі офтальмології та естетичної медицини. Вони мають великий досвід та сертифікати європейського зразка, гарантуючи пацієнтам високий рівень медичної допомоги.

Отже, Подільський центр зору та естетичної медицини відзначається своєю репутацією та високим стандартом обслуговування, надаючи жителям і гостям Хмельницького можливість здійснити всебічну перевірку та лікування свого зору на європейському рівні.

Адреса: вул. Зарічанська 24-а
Запис: 067 744 26 00
Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-18:00, СБ 09:00-15:00
Сайт www.centr-zory-est.com.ua
Facebook /centr.zory.est
Instagram @centr.zory.est
YouTube @centr-zory-est
Відгуки про Подільський центр зору та естетичної медицини


Оптика Люксор

Оптика Люксор" - це сімейна мережа оптик, з історією, що починається у 1998 році.

Салони «Оптика Люксор» у місті Хмельницький пропонують:

 • Діагностику зору та підбір засобів корекції зору дорослим
 • Діагностику зору та підбір засобів корекції зору дітям (тільки в салоні в ТЦ «Квартал»)
 • Підбір ортокератологічних (нічних) лінз ТМ Paragon для дітей та дорослих (тільки в салоні в ТЦ «Квартал»)
 • Великий вибір оптичних оправ
 • Оптичні лінзи: для офісу, для роботи за комп’ютером, для водіїв
 • Стильні сонцезахисні окуляри відомих брендів
 • М’які контактні лінзи та аксесуари для них
 • Краплі для догляду за очима

Весь товар, що представлений в салоні, є оригінальним, відповідає стандартам якості та має відповідні документи.

В мережі «Оптика Люксор» постійно діють наступні програми для клієнтів:

 • Пенсіонерам: -50% на послугу Підбір засобів корекції; -20% на замовлення окулярів (оправа+лінзи)
 • Іменинникам: -20% на всі товари та послуги за тиждень До та тиждень після Дня Народження

Адреса: вул. Бандери, 2а, ТРЦ "Оазис",
Запис: 098 621 15 68
Графік роботи: ПН-НД 10:00-21:00
Адреса: вул. Кам’янецька, 17, ТЦ "Квартал"
Запис: 0‎97 199 97 97
Графік роботи: ПН-НД 10:00-20:00
Сайт: opticaluxor.ua
Facebook /opticaluxorukraine
Instagram @opticaluxor
Відгуки про Оптика люксор, мережа салонів оптики


Салон-оптика Прозорість

У сучасному світі, де завдяки постійному росту інформаційного навантаження на очі, стає важливою якісна та ретельна діагностика зору для всієї родини. Оптика "Прозорість" вражає великим вибором оправ, окулярів, контактних лінз, а також аксесуарів. Понад 1000 найменувань продукції завжди у наявності та на замовлення, щоб задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.

Крім того, ви зможете знайти сонцезахисні окуляри відомих брендів, які допоможуть захистити ваші очі від шкідливих ультрафіолетових променів та підкреслити ваш стиль. Що стосується дітей, то "Прозорість" має широкий асортимент засобів корекції зору спеціально для них.

Не менш важливою є можливість консультації лікаря-офтальмолога, який завжди готовий надати кваліфіковану допомогу та порадити щодо найкращих рішень для вашого зору. Також в "Прозорості" є кабінет апаратного лікування, де ви зможете отримати процедури для виправлення різних проблем із зором, таких як амбліопія, косоокість, спазм акомодації, астигматизм, далекозорість та короткозорість.

Більше 23 років досвіду – запорука якості роботи та задоволених відвідувачів!

Адреса: вул. Подільська, 53
Запис: 0382 65 14 93, 097 374 54 27
Адреса: вул. Соборна, 26
Запис: 0382 65 74 74, 096 522 30 21
Адреса: проспект Миру, 82
Запис: 0382 63 36 95, 068 77 60 308
Адреса: вул. Майборського, 14
Запис: 0382 64 74 84, 068 150 16 85
Графік роботи: ПН-ПТ 10:00-18:30
Сайт: prozorist.com
Facebook /Оптика Прозорість
Instagram @optikaprozorist
Відгуки про Прозорість, оптика-салон


Оптика Vizus Наталії Басалюк

Оптика Vizus - клініка, яка пропонує комплексну діагностику та лікування зорових проблем. Цей заклад заснований і очолюється досвідченим лікарем-офтальмологом вищої категорії, Наталією Басалюк, яка має за плечима 25 років робочого досвіду.

Оптика Vizus надає ряд послуг, спрямованих на збереження і відновлення зору:

 1. Обстеження та діагностика, включаючи комп'ютерне дослідження, яке включає в себе збір анамнезу, перевірку гостроти зору, огляд на щільовій лампі, автокераторефрактометрію, огляд очного дна і переднього відрізка ока, консультацію офтальмолога та видання консультативного висновку. Крім того, виконують вимірювання внутрішньоочного тиску і видавання рецепту на окуляри і комп'ютерне лікування.

 2. Комплексне апаратне лікування зору, що дозволяє підняти рівень зору на 25-50% всього за 10 днів, а також лікувати короткозорість, амбліопію та інші зорові проблеми без необхідності в операціях.

 3. Підбір і продаж окулярів, включаючи сонцезахисні з поляризацією, різноманітні оправи для дітей та дорослих будь-якої статі, а також контактні лінзи. Ви знайдете аксесуари різних цінових категорій, а консультант завжди готовий допомогти вам обрати найкращий варіант, враховуючи ваші вподобання, останні модні тенденції та потреби.

Потурбуйтеся про свій зір разом з оптиккою Vizus!

Адреса: вул. Подільська, 93/1, ТЦ Куб
Запис: 097 904 59 64
Графік роботи: ПН-ПТ 10:00-19:00, СБ 10:00-14:00
Facebook /natalia.vizus.9
Відгуки про Vizus, оптика Наталії Басалюк


Читайте також:

Тепло і стильно: обираємо одяг та взуття на холодний сезон

Курси англійської мови у Хмельницькому: огляд варіантів для дітей і дорослих

Підготовка оселі до зими: що зробити, щоб не мерзнути

keyboard_arrow_up