Хмельницька філія «Газмережі»: Газові прилади та внутрішні мережі – перевірте завчасно (новини компаній)

Хмельницька філія «Газмережі»: Газові прилади та внутрішні мережі – перевірте завчасно (новини компаній)

Попереду ще один складний опалювальний сезон 2024-2025 рр. Попри всі виклики – газ у споживачів був завжди, без перебоїв. Тож підготуватися до зими необхідно завчасно, а міжопалювальний період - найкращий час, аби подбати про технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та обладнання у своїй квартирі/будинку.

Для цього необхідно заключити договір з спеціалізованою ліцензованою організацією. Адже саме від системного контролю та проведення комплексу технічних заходів залежить безпечне та стабільне газопостачання, здоров'я та життя.

Наразі споживачі газу області довіряють свою безпеку Хмельницькій філії "Газмережі" та укладають договори на проведення технічного обслуговування.

Хто відповідальний за справний технічний стан газових мереж та обладнання квартири чи житлового будинку?

Відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами власник та/або орендар (наймач) квартири чи житлового будинку (тобто, законний споживач природного газу).

Як замовити послугу з технічного обслуговування?

Якщо ви обрали Хмельницьку філію "Газмережі", то заключити договір на проведення технічного обслуговування внутрішніх газових мереж та приладів можна у найближчому центрі обслуговування клієнтів за місцем проживання (у м.Хмельницькому вул.Подільська, 109).

Що отримає споживач?

Уклавши договір на проведення техобслуговування, клієнт гарантовано отримує:

  • обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу,
  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів,
  • огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку,
  • перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,
  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Про деталі послуги споживачі газу також можуть дізнатися у менеджерів свого Центру обслуговування.

Нагадаємо, що проводити технічне обслуговування має право спеціалізована організація з наявністю всіх необхідних дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки і експлуатацію машин та механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Крім того, має бути забезпечена відповідною матеріально-технічною базою та спеціально навченим персоналом.

Наразі Хмельницька філія "Газмережі" відповідає усім зазначеним критеріям і нарівні з іншими компаніями також пропонує свої послуги з проведення технічного обслуговування. Довіряйте вашу безпеку професіоналам.

keyboard_arrow_up