Хмельницька філія «Газмережі»: до 20 червня – прохання сплатити за доставку газу (новини компаній)

Хмельницька філія «Газмережі»: до 20 червня – прохання сплатити за доставку газу (новини компаній)

Газівники дякують усім сумлінним споживачам за розуміння та вчасну оплату, що вкрай важливо в період війни.

Адже найкраща підтримка економіки та енергетики країни - це вчасна сплата комунальних, в тому числі і за розподіл газу (до 20 числа місяця).

Нині кожна вчасно сплачена гривня реалізується на придбання необхідного розхідного обладнання та матеріалів, проведення ремонтів, заміну - модернізацію газорегулюючого обладнання, газопроводів, виплату заробітної плати, функціонування аварійно-диспетчерської служби 104.

Водночас, усі ці витрати контролюються державним регулятором НКРЕКП.

Адже, як підприємство критичної інфраструктури, Хмельницька філія «Газмережі» працює 24/7 в умовах воєнного стану і забезпечує безперебійний газорозподіл до понад 400 тис. споживачів та на підприємства.  Як результат, навіть у такі складні опалювальні періоди і виклики війни, наші клієнти жодним чином не відчувають перебоїв з доставкою газу. Газ в оселях є завжди.

Вчасні розрахунки - це інвестиція у власну безпеку та можливість мати газ 24/7.

Наразі плата за доставку газу передбачена ЗУ "Про ринок природного газу", Кодексом ГРМ, Типовим договором на розподіл газу та є вкрай важливою  для енергетичної безпеки області і кожної родини.

Як сплатити?

Найзручніше  - через свій особистий кабінет на сайті Хмельницької філії "Газмережі». https://my.grmu.com.ua/login

А також:

  • онлайн-банкінг «Ощад 24/7», «Приват-24», "Монобанк» ін.)
  • термінали самообслуговування EasyPay, IPay
  • каси банків
  • відділення Укрпошти

В призначенні платежу обов'язково вказуйте ваш особовий рахунок, ПІБ, адресу. Особові рахунки не змінилися та починаються на «1400ХХХХХХ», складаються з 10 цифр.

В умовах воєнного стану стабільне та надійне газопостачання є одним із ключових факторів, що забезпечує комфорт та енергетичну безпеку кожного. 

keyboard_arrow_up