Верховна Рада офіційно перейменувала "Велику вітчизняну війну"

Верховна Рада офіційно перейменувала "Велику вітчизняну війну"
  • Термін "Велика Вітчизняна війна" змінили на "Друга світова війна".

14 листопада Верховна Рада прийняв закон "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" . Також в нього внесли певні правки. Відповідно до них в Україні виключили з документів термін "Велика Вітчизняна війна". Про це повідомили на сайті Верховної Ради.

Як зазначають, термін "Велика Вітчизнянна війна 1941-1945 років" вигадали в СРСР. Його постійно використовували, щоб підкреслити, що громадяни захищали Радянський Союз як загальну Вітчизну.

Тепер такі терміни "Велика Вітчизняна війна 1941-1945 років" та "Велика Вітчизняна війна та війни з імперіалістичною Японією" замінили словами "Друга світова війна".

 

 

Коментарі (11)
  • IGOR
    Это наверное самый важный и самый актуальный вопрос, который стоит сегодня на повестке дня у нашего правительства.... У нас ведь уже как и было обещано НЫНЕШНЕЙ ВЛАСТЬЮ НА РЕВОЛЮЦИИ:  европейские зарплаты, пенсии, медицина, и.т.п? Хотя с другой стороны, если посмотреть, люд вижу радуется, значит зашло таки и власти можно реально не напрягаться)) А зачем? Пенсионную уже провели, земельная на очереди... Абонплату планируют ввести на коммунальные услуги.... При прошлой власти по ТСН говорили: "бідна бабця просить купити в неї нирку, щоб розрахуватися з боргами по ЖКГ, бо з такими тарифами інакше не можна"... Чё ж ТСН сейчас такое не передаёт, когда тарифы выросли чуть ли не в 10 раз? Бабка видимо вся уже распродалась "по запчастям" и писать такое в ТСН больше не кому...

    Скоро стана станет пустырём, все повыезжают в другие страны на заработки (на западе уже каждый 5 наверное выехал). Если Европа не идёт к нам, то мы идём в Европу))
  • Vlad Vinski
    Правильно, що перейменували. Давно треба було це зробити.
  • Антибіотик
    Все, змінили чергову назву і всі відчули покращення, стали заможнішими.  І з кожною такою зміною все "краще", і "краще". БОЖЕВІЛЬНЯ просто, БОЖЕВІЛЬНІ кілька років назад втекли з  психлікарні і очолили країну
  • Любовь Прушинская
    Боже- який дурдом...... Слів нема- одні емоції... нема чим їм бідним там наверху  зайнятися
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:09 На Шухевича водій поїхав прямо не з тієї смуги. Патрульні склали протокол play_circle_filled 12:39 Посмертно нагородили солдатів і матроса з Хмельниччини photo_camera 12:18 Жителька Хмельниччини грала в онлайн-лотерею і втратила 2,3 мільйона гривень 11:37 Намагалася втекти до хлопця на Харківщину: полісмени знайшли 13-річну дівчину Хмельниччини Від читача 19:41 Плани стійкості під загрозою 10:59 Побив до смерті співмешканку: жителю Кам’янця повідомили про підозру 10:20 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:38 На Хмельниччині працює 46 компаній, які мають іноземних власників 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 25 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:30 Ворожі БпЛА атакували Хмельниччину: працювала ППО 21:01 Сонячно і тепло: яку погоду прогнозують на Хмельниччині 25 березня 20:30 Можливі обмеження руху — у Хмельницькому зрізатимуть аварійні дерева 20:02 Планові відключення світла у Хмельницькому на 25 березня 19:28 У Хмельницькому обмежуватимуть опалення через потепління 18:56 Масована дронова атака: на Хмельниччині є постраждалий і перебої зі світлом 18:19 Наймолодшому було 23... Загинуло троє військових з Хмельниччини 17:07 Прокурор, який поновив інвалідність, має нові авто і зарплату в «Епіцентрі» 16:16 У Кам’янці-Подільському хочуть створити торт міста 15:30 На Хмельниччині мережа магазинів ухилялась від податків: власника можуть звільнити від відповідальності 14:47 У центрі Хмельницького оштрафували водіїв громадського транспорту
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up