Перевезти авто по Україні та Європі — надійно з Komis Auto (новини компаній)

Перевезти авто по Україні та Європі — надійно з Komis Auto (новини компаній)
 • Розповідаємо про переваги співпраці з надійною компанією, яка привезе ваше авто і гарантує його безпеку.

Перевезення авто з України до Європи, з Європи до України або по Україні — звучить знайомо? Наша компанія "Komis Auto" надає відмінні послуги з перевезення авто у будь-якому стані — на ходу та не на ходу. Завдяки багаторічному досвіду у сфері доставки автомобілів, ми знаємо всі нюанси пов’язані з цим процесом. Маємо власний парк автовозів, який дозволяє перевозити від 2 до 8 автомобілів. 

Перевезення авто включає в себе не лише доставку, а й розмитнення. Наша компанія має власний брокерський відділ, в якому працюють досвідчені спеціалісти. Вони допоможуть швидко та правильно розмитнити ваш автомобіль. Послуги по доставці ми надаємо комплексно, разом із послугами брокера і сертифікацією. Готуємо повний пакет документів для постановки авто на облік. Також консультуємо та допомагаємо підготувати експортні документи для перевезення авто з будь-якої країни Європи.

Наші переваги

Евакуація авто з України до Європи

 • звязок 24/7
 • трекінг автомобілів в режимі онлайн
 • будь-яка форма оплати, у тому числі безготівковий розрахунок із ПДВ
 • страхування всіх перевезень
 • досвідчені водії з багаторічним досвідом
 • фотозвіт на всіх етапах

Перевезення авто з Європи до України: 

 • допомагаємо з оформленням SAT, EX, T1, T2
 • послуги досвідченого брокера, який допоможе з розмитнення вашого авто
 • досвідчені водії, завдяки яким Ваші авто будуть в цілості та безпеці
 • відповідаємо за кожний автомобіль, який перевозимо, тож кожен автомобіль перебуває під страховкою.

Перевезення авто по Україні - це один із напрямків нашої діяльності, Ми забезпечуємо виконання всіх умов двосторонньої угоди, які підписуємо із клієнтом. Це може бути як фізична, так і юридична особа.

Калькулятор вартості

Однією з найбільших переваг нашої компанії є калькулятор. Аналогів йому ви навряд чи зустрічали. Ви зможете розрахувати вартість наших послуг згідно із вашими потребами. Наприклад, вказати маршрут, обравши будь-яке місто Євросоюзу (+Швейцарія, Швеція та Норвегія) й будь-яке місце призначення в Україні. Також калькулятор має карту, на якій можна візуально побачити відстань між точкою А і точкою Б.

Суттєво зекономити можна завдяки нашій  бонусній системі, яка починає працювати тоді, як ви в калькуляторі вказуєте, що вам потрібно перевезти 2 і більше автомобілі. У нас є транспорт як на 1 авто, так і автовоз на 8 авто. Додатково маємо лавети на 1 та 2 авто. 

Крім того, ми є офіційними партнерами багатьох автосалонів та автовиробників, тому наші клієнти мають можливість забезпечити надійну та швидку доставку свого авто безпосередньо з автосалону або заводу в Україну.

Як працює "Komis Auto"?

Найперше — вам потрібно звернутися до нашого менеджера. Для цього можна зателефонувати  або написати повідомлення за номером +380 96 222 7071. Далі він робить прорахунок на основі ваших документів та потреб. Наступний крок — складання двостороннього договору та його підписання. Він набирає чинності після внесення передоплати. Приймаємо готівковий або безготівковий розрахунок.

Наступний крок — прийом вашого автомобіля. Основний процес — його перевезення, у надійності якого ви можете бути впевнені завдяки нашому досвіду та офіційній співпраці. Лише після завершення перевезення ви здійснюєте остаточний розрахунок за послуги.

Ще один зручний варіант співпраці з нами - сайт Komis Auto. Тут ви віднайдете основну інформацію та зможете скористатися активними кнопками для отримання консультації. Всього декілька кліків й в зручний для Вас час наш менеджер зв’яжеться з Вами й надасть всю необхідну інформацію.

Контактні дані та графік роботи:

Контактний телефон - +380 96 222 7071 (дзвінки, Viber, Telegram)

Графік роботи: 
ПН-СБ: 9:00 – 19:00 
НД: 9:00 – 17:00

Пишіть нам в Instagram або Facebook

keyboard_arrow_up