vsim.ua
vsim.ua
0382659820
vsim.ua - Всі Статті (16191)

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, пенсіонери – мешканці обласного центру, отримали від депутата Хмельницької обласної ради Олега Лукашука своєрідне «вітання». Соняшникова олія, цукор, макарони, консерви. І навіть пляшку духмяного «Кагору» - такий продуктовий пакунок для літніх хмельничан, якими опікується міська рада ветеранів України, підготував депутат - батьківщинівець. 

Хоч раз ти задумувався про ІТ сферу? Байдуже, навчаєшся ти в школі, закінчив університет чи вже давно працюєш в будь-якому іншому напрямку. Не знаєш з чого почати? А, можливо, ти уже працюєш в ІТ, але хочеш змінити посаду чи завести нові знайомства?

Черговий конкурс «Народний бренд» стартував 1 жовтня. Цьогоріч кращих обирають в 39 номінаціях. Свій вибір вже зробили понад 27 тисяч користувачів.

Функціональне призначення складів – розміщення товарів. Головним атрибутом таких приміщень є системи зберігання. На них розташовуються товари, які в ході функціонування організації поставляються на склад, а потім відправляються покупцям за їхнім замовленням. Щоб оптимізувати роботу компанії, а також раціонально використовувати всю площу, необхідно відповідально підійти до питання вибору системи зберігання. Сучасний варіант – металеві стелажі. Саме на них акцентують свою увагу логістичні компанії та промислові підприємства.

Вартість газу під час цього опалювального сезону особливо висока. Які є альтернативи «блакитному паливу»?

Олег Мілінський розповів відверто ВСЕ про перевезення померлих з Польщі в Україну: “Наша робота починається тоді, як громадянин України помирає за кордоном”, - каже Олег Мілінський. Міжнародне похоронне бюро “Funeralia” вже понад 12 років займається перевезенням померлих українців на Батьківщину з будь-якої країни світу. Польща - одна з країн, звідки доставляють тіла померлих чи загиблих земляків найчастіше. З відкритим обличчям та щирим бажанням допомогти - про всі важливі моменти, які треба знати родичам у випадку смерті рідних за кордоном.

З початком опалювального сезону Україна потрапила в енергетичну кризу.   Щоб запобігти енергетичному колапсу, партія «Батьківщини» пропонує запровадити надзвичайний стан в енергетиці.

Дивитися вічно можна на 3 речі: як горить вогонь, як тече вода і як знижуються ціни на улюблені товари під час Black Friday. Чорна п’ятниця – цілком нове явище для України і прийшло до нас із США. Повільно, але впевнено, відомий у всьому світі розпродаж Black Friday набирає обертів, і завойовує серця і гаманці покупців в нашій країні. Сайт vsim.ua вирішив допомогти тим, хто чекає на чорну п’ятницю та шукає магазини із знижками.

Черговий конкурс «Народний бренд» стартував 1 жовтня. Цьогоріч кращих обирають в 39 номінаціях. Свій вибір вже зробили майже 23 тисячі користувачів.

Фахівці запевняють: COVID-19 не завжди минає безслідно.  Після одужання може зберегтися відчуття деяких симптомів, які з часом ризикують перерости у важкі наслідки. Розповідаємо, що слід знати про реабілітацію після коронавірусу та де її пройти в Хмельницькому. 

keyboard_arrow_up