vsim.ua

vsim.ua

0382659820
vsim.ua - Всі Статті (16953)

Монтаж кондиціонера є важливим кроком на шляху до створення комфортного мікроклімату в приміщенні. Цей процес вимагає не лише технічних знань, але й уважності до деталей. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти, на які потрібно звернути увагу при монтажі кондиціонера.

А ви знаєте, як виникли перші валентинки? А де знаходиться зворушливий пам'ятник на честь усіх закоханих. А який плід називали "яблуком кохання"? Швише пройдість цей тест і перевірте себе. 

Як часто треба слідкувати за своєю поставою та ходьбою. Саме це зазвичай впливає на наше здоров’я. А стопа взагалі, як фундамент, тримає усе тіло, тому правильно робити кроки – це мегаважливо. Хронічні перенавантаження і незручне взуття можуть спричинити серйозні хвороби, які потім дуже важко вилікувати.

#пресслужба Голова обласної ради Віолета Лабазюк була запрошеною до міжнародних молитовних заходів у складі української делегації.

#пресслужба У Вашингтоні розпочався Ukrainian week in Washington, D. C. У складі делегації з України та Хмельниччини – голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк.

Чи багато серед нас прихильників смартфонів компанії Самсунг. Переконані, що безліч, адже цей бренд став для багатьох вже рідним, бо впродовж довгого часу виготовляє якісні смартфони бюджетного сегменту або ж справжнісінькі флагмани, які ні з чим не порівняти. Більшість людей зараз все-таки обирає девайси середнього класу або ж флагмани, бо у сучасному світі потрібно мати можливість скористатись багатьма функціями, що існують у світі ґаджетів.

#партнерський проєкт 25 січня стартував фотоконкурс "Закохані серця" до Дня святого Валентина. Автори трьох найкращих фото (за результатами голосування) отримають подарунки.

Абсент пережив репутацію магічного зілля, легального галюциногена, напою натхнення для творчих людей. Сьогодні у барній індустрії його сприймають як класичний алкоголь із багатою історією. Він дуже міцний і відрізняється характерним смаком. 

Кухня без сучасних помічників важко уявити, адже вони значно спрощують процес приготування їжі та економлять час. Одним з таких незамінних помічників є блендер.

Найбільша середня пенсія у Києві. Найменша - у Тернополі.

keyboard_arrow_up