vsim.ua
vsim.ua
0382659820
vsim.ua - Всі Статті (16082)

У той час, як європейці абсолютно байдужі до капців, в Україні вони є символом затишку та комфорту.

«Як тобі таке, Макс?» — нова акція від CreditPlus. Кожен клієнт автоматично стає учасником, якщо візьме або подовжить кредит. Головний приз — електрокар найвідомішого бренду у світі.

Акції з подарунками - неодмінний атрибут радіостанції Окей ФМ. Чергову таку організували спільно із смачним та прохолодним партнером торговою маркою «Белая Бяроза».

Трагічні випадки за кордоном, з якими стикаються українці - не рідкість. У випадку смерті близького, рідні губляться й не знають, як діяти.  Фахівці з міжнародного ритуального бюро “Funeralia” відповіли на популярні запитання.

Мотивація у спорті - важлива річ. Без неї важко здобувати перемоги, бити рекорди й вигравати нагороди. Це прекрасно розуміють в SK GROUP. Надійний хмельницький забудовник вирішив підтримати наших спортсменів на шляху до медалей на Олімпіаді, яка зараз триває в Японії.

Менш ніж за місяць Україна відсвяткує 30-річчя  незалежності. За цей час нам з вами довелося зіштовхнутися з безліччю серйозних випробувань: економічні потрясіння, лихоліття безгрошів’я та гіперінфляції, окупація Криму, війна за цілісність країни та її суверенітет…Витримати, вистояти, не скотитися у дефолт, не звернути з єдино правильного шляху розвитку, реформ і євроінтеграції допомагає патріотичний і відповідальний бізнес. Від чесної сплати податків і зборів багато в чому залежить рівень життя мільйонів українців.

Вченими доведено, що людина може прожити без води та їжі від декількох днів і навіть до декількох тижнів, а брак кисню не в змозі перенести й більше двох хвилин. Цінність кисню на сьогодні є надзвичайно актуальною. Його необхідність виявляється під час перебігу багатьох захворювань, в тому числі й при Covid-19 (мова йде й про постковідну реабілітацію). Тож де можна отримати насиченість киснем, коли всюди його так бракує?

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо державного фінансування соціально-економічного розвитку територіальних громад. Врахувавши пропозиції народного депутата України, представника політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергія Лабазюка, його виборчий округ 188 отримав на реалізацію проектів з ремонту та будівництва нової соціальної інфраструктури 10,2 мільйонів гривень.

Кожен в України в праві отримати достойну освіту, яка буде ключем до світлого, забезпеченого майбутнього та омріяної роботи. Часто незахищені верстви населення залишаються незреалізованими в своєму житті, оскільки зустрічаються сам на сам з життєвими труднощами. Або АТОвець який нещодавно повернувся зі сходу і не може знайти достойної роботи та повноцінно забезпечити власну родину.

Народний депутат України, представник партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк під час 5 сесії IX скликання Верховної Ради активно працював над відновленням економіки, розвитком інвестиційної діяльності, підтримкою аграріїв, малого та середнього бізнесу.

keyboard_arrow_up