vsim.ua
vsim.ua
0382659820
vsim.ua - Всі Статті (16524)

Хмельницькому хлібокомбінату вже понад 65 років, і на протязі усього часу завод продовжує залишатися найбільшим виробником хліба в області. Щодня ми випікаємо понад 35 тон хлібобулочної продукції.

З проблемою закладеного носа мав справу кожен. Без сумніву, нічого позитивного в цьому немає і неможливість повноцінно дихати знижує якість життя. Серед причин такої ситуації, зокрема, можуть бути поліпи. Це невеликі доброякісні утворення, які з’являються у порожнині носа та навколоносових пазухах, можуть розростатися й затуляти весь просвіт пазух. Тоді виникає поліпозний риносинусит – запальне захворюванням слизової оболонки порожнини носа і приносових пазух. Такі проблеми турбують майже 5% дорослого населення та є одним із найпоширеніших захворювань у практиці ЛОР-лікарів.

Найбільша за багатьма показниками торговельна мережа «АТБ» є практично ровесницею української незалежності. Як патріотичний бізнес компанія з великою шаною ставиться до наших національних цінностей. Магазини «АТБ» присутні в усіх куточках країни, тому невід’ємною частиною стратегії розвитку мережі є об'єднавчий підхід. Багате розмаїття української культури – це, власне, є обличчя самої мережі «АТБ».

Сковорідка - обов’язковий та неодмінний елемент кожної кухні. Купити таку, яка дійсно буде помічником у приготуванні їжі, завдання насправді непросте. Допоможемо вам у цьому.

Великий об’єм пам’яті чи потужність, крута камера чи великий екран… При великому асортименті можна легко заплутався у виборі й в результаті купити не те що буде дійсно зручним і приносити задоволення від користування. Аби не викинути гроші на вітер, рекомендуємо скористатися простими порадами від фахівців.

Світ азартних ігор переїхав в online. Серед великої кількості сайтів можна розгубитися і не віднайти дійсно простий, надійний сервіс, який дає шанс виграти реальні гроші. Таким для вас може стати SLOTOR. Розповідаємо про це казино детальніше.

Зима для автолюбителів – стресова пора. Мороз, сніг, слизькі дороги і кучугури створюють додаткове навантаження на автомобіль. Щоб зберегти авто в хорошому стані, необхідно знати нюанси по догляду за ним, особливо, якщо машина взимку без гаража.

Разом - до перемоги! Я та моя родина постійно допомагаємо армії.

Примусова праця, грабежі, масові розстріли спіткали мешканців Проскурова та його околиць вже на початку війни.

Сьогодні, 1 грудня, розпочинається конкурс творчих робіт "Подарунок від Святого Миколая" від vsim.ua. До участі запрошуються всі маленькі хмельничани та їхні батьки.

keyboard_arrow_up