Біля Давидковецького перехрестя «Audi» насмерть збила чоловіка

Біля Давидковецького перехрестя «Audi» насмерть збила чоловіка
  • ДТП сталася напередодні, 17 січня.

  • Правоохоронці повідомляють, що чоловік переходив дорогу в невстановленому місці.

Аварія зі смертельним результатом сталася вчора, 17 січня, близько 18:40. Автомобіль «Audi A6» їхав трасою «Стрий — Знам’янка» зі сторони Хмельницького у напрямку Вінниці. Біля повороту в село Давидківці машина наїхала на 60-річного чоловіка. Від отриманих травм він загинув на місці. Про це сьогодні, 18 січня, повідомляє сектор комунікації ГУНП у Хмельницькій області. Зазначається, що чоловік переходив дорогу в невстановленому місці.

За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 («Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження»).

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (49)
  • Людмила Колодрибская
    Багато хто з вас пише,що пішоход не прав,а водії які їдуть більше км/год,ніж положено,то це що норм,я з чоловіком сама їзджу через те перехрестя,і бачила як там літають,бо їздою це не назвеш!
  • Олександр Корніюк
    Поки не влаштують кругову розв'язку на тому перехресті, нічого там не зміниться.
  • Андрей Шевченко
    швидкість на давидковeцькому 50км повина бути
  • Андрій Сердюк
    Багато цікавих моментів, а ніхто не задумувався що то чийсь батько, дідусь та взагалі порядна і доброзичлива людина яка за свій вік зробила дуже багато позитивно та хорошого не тільки сім'ї а і суспільству, що за ставленням людина загинула, ви пишете про машини, сраки, подумайте а у вас не має найближчих та найдорожчих родичів з якими не дай бог може таке трапитись,  а хтось буде розповідати вам про с...ки, люди ви про що
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:08 Зниклу хмельничанку знайшли вбитою в гаражі — засудили нападника 17:41 Понад 13 тисяч учасників складатимуть НМТ на Хмельниччині у 2026 році 17:04 Наймолодшому було 21: із пʼятьма воїнами попрощаються на Хмельниччині 16:27 Жодного ув’язнення: як цьогоріч карали за корупцію на Хмельниччині Від читача 09:44 Хмельницька митниця інформує 15:44 У Хмельницькому готують кадрові зміни в десятках шкіл та садочків: що відомо 15:12 На Хмельниччині через атаку дронів пошкоджено елеватор Kernel 14:29 Нічна погоня у Хмельницькому: пʼяний водій влаштував ДТП 13:51 Загинув 23-річний військовий з Хмельниччини Василь Соколов 13:04 Ціни на свинину в Хмельницькому: де вирізка по 240, а де — по 310 гривень? 12:52 Хмельницька АЕС шукає працівників: список вакансій 12:15 Міськрада продасть землі на 7,7 мільйона: кому та за скільки 11:47 Викрили мережу секонд-хендів у Хмельницькому, яка ухилялася від податків 11:16 75 хмельничан отримають звання почесних громадян міста (ІМЕНА) 10:22 Загинули пʼятеро військових з Хмельниччини: хто вони 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Ремонт дороги у Хмельницькому: на Подільській обмежать рух транспорту 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 19 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:23 Обмеження руху електросамокатів у Хмельницькому: як це будуть контролювати 21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 19 травня: прогноз синоптиків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up