Христина Бондар
Христина Бондар
Христина Бондар - Всі Статті (1226)

Ми підготували для вас чергову гру. Цього разу потрібно скласти пазл зі старого фото Хмельницького 1980-х років. Пишіть у коментарях, яке місце зображене на світлині. Якщо пазл не відображається, відкрийте новину в браузері.

«Південно-Західні тепломережі» мають понад 100 мільйонів гривень боргу. Вони мають заплатити 16 мільйонів до 25 січня. Інакше постачання газу припинять.

Серед ночі помітили двох чоловіків, що вивозили ліс. Один зумів утекти, а іншого затримали. Останній кілька разів вдарив дільничного по голові та тулубу.

Маючи дозвіл полювати на косулю, мисливці застрелили червонокнижного лося. Один із підозрюваних запропонував слідчому 50 тисяч гривень.

Умови конкурсу перевізників вимагають наявність бази на відстані не більше 20 кілометрів. Антимонопольники вважають це дискримінацією. У міськраді обіцяють відрегувати, але не зовсім погоджуються з претензіями.

Водій «Man» намагався обігнати «Renault». Безпечно завершити маневр йому не вдалося.

Для «Хмельницькгазу» встановили тариф на послугу доставки. Хмельничани будуть сплачувати його окремим рахунком.

Раніше інтерактивні дошки встановили у 10 школах. Екрани будуть сенсорними та матимуть діагональ 65 дюймів.

Новий гурток облаштують у Палаці творчості. Його зможуть відвідувати діти від п’яти років. На капітальний ремонт приміщення для студії хочуть витратити 1,5 мільйона.

101 рік тому УНР та ЗУНР уклали Акт злуки. Так утворили єдину українську державу. Щороку 22 січня цей день відзначають хмельничани разом з усіма українцями.

keyboard_arrow_up