Христина Бондар
Христина Бондар
Христина Бондар - Всі Статті (1925)

Зазвичай у Хмельницькому проводять цілий ряд фестивалів протягом року. Їх відвідують як мешканці міста, так і гості. Не всі хмельничани задоволені такими заходами. Серед причин невдоволення — гучна музика та витрата грошей з бюджету.

На ризик інфікування впливає кількість людей, площа приміщення та наявність маски на обличчі. Пропонуємо ознайомитися з 10 ситуаціями в інфографіках.

Хмельницькі пільговики мають отримати електронні квитки та використовувати їх за кожної поїздки. Після тривалої відсутності в тролейбусах міста з’явилися контролери.

Керівником нової установи став Василь Птащук. Радикальні зміни пов’язані з реформою адміністративно-територіального устрою.

Будуть ліквідовані 17 районних державних адміністрацій. Їхні працівники будуть шукати нову роботу.

30 років тому відбувся референдум, за результатами якого утворили Кримську АРСР. Пізніше вона стала Автономною Республікою Крим.

Ціна газу від «Хмельницькгаз збуту» на січень є однією з найвищих в Україні. Закон дозволяє змінити постачальника та обрати компанію з вигіднішим тарифом. Розповідаємо, як обрати постачальника та якою є процедура приєднання до нової компанії.

Водопровідну воду в місті освячують останні 10 років. Святій воді приписують цілющі властивості, а також вважають, що вона не псується тривалий час.

Жовтень 2020 року виявився рекордним для Хмельницької області за кількістю смертей. Частково це можна пояснити наслідками пандемії, скориставшись офіційною статистикою. Експерти вважають, що смертність через COVID-19 може бути більшою за заявлену МОЗ.

Колишній кінотеатр перебував в оренді від 2000 року. Відтоді біля нього неодноразово зводили прибудови. Тепер же орендар відмовився від приміщення і разом з чиновниками проводить інвентаризацію.

keyboard_arrow_up